EVDEMA Ideal Home Fuarı'nda!

EVDEMA 17-20 nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Ideal Home Fuarı'na katılmaya hazırlanıyor

EVDEMA Ideal Home Fuarı'nda!

16 Nisan 2014 / Emakwebtv
EVDEMA, 17-20 Nisan 2014 tarihleri arasında TÜYAP’ta dokuzuncusu düzenlenecek olan Ideal Home Fuarı’na katılıyor. 2005 yılından beri önemini kaybetmeyen Ideal Home Fuarı’nda EVDEMA, 12. Hall’de yer alacak.

Son trend ürünleriyle ve yeni tasarımlarıyla fuarda yerini alacak olan EVDEMA, dekoratif ev eşyalarından ithal mutfak aksesuarlarına, aydınlatmadan banyo ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesiyle misafirleriyle buluşacak. Ayrıca EVDEMA, Türk züccaciye sektörüyle dünya ticareti arasında köprü görevi gören Ideal Home Fuarı’nda alışveriş yapanlara birbirinden özel hediyeler vererek fuarın iddialı katılımcılarından olacak.

Bu yıl Eczacıbaşı’ndan tam dört adet ödül almayı başaran EVDEMA, bu fuarda da başarısını gösterme fırsatı bulacak. 42 yıllık tecrübesiyle sektörün önde gelen kurumları arasında yer alan EVDEMA İstanbul’un 7 ayrı önemli noktasında müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Mağazalarda satışa sunulan ürünlerin, geniş bir çeşitlilikle teşhir ediliyor olmasının yanı sıra, tecrübeli mimarlarıyla üç boyutlu projelendirme hizmeti veriyor.