EVGÖR Deluxe İstanbul’da açıldı

EVGÖR, daha çok avangart tasarımlardan oluşan koleksiyonların sunulduğu “Deluxe” adı verilen yeni konseptli ilk mağazasını İstanbul Anadolu yakasında açtı

EVGÖR Deluxe İstanbul’da açıldı

30 nisan 2014 / Emlakwebtv
Türk ev mobilyası sektörünün markalaşma yolundaki önemli firmalarından birisi olan EVGÖR, daha çok avangart tasarımlardan oluşan koleksiyonların sunulduğu “Deluxe” adı verilen yeni konseptli ilk mağazasını İstanbul Anadolu yakasında açtı. Yaklaşık 1,5 milyon TL yatırımla kurulan EVGÖR Deluxe, lüks tasarımları erişilebilir fiyatlara sunmayı hedefliyor. İstanbul’daki mağaza sayısı dörde çıkan EVGÖR, hazırlıklarını sürdürüdüğü franchise yapılanmasını tamamlayarak, yılsonuna kadar Türkiye’nin farklı noktalarında şubeleşmeyi hedefliyor.

Geride bıraktığı 10 yıla AB Kalite Ödülü, Dünya Kalite Ödülü, Tüketici Kalite Ödülü, TTKD “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” Ödülü, Altın Marka Ödülü gibi pek çok önemli başarıyı sığdıran Evgör Mobilya, sektördeki 10. yılını yeni mağaza ile kutluyor. 2014 stratejisini “Daha çok noktada, daha çok insana erişim” olarak belirleyen firma, bu doğrultuda İstanbul’daki dördüncü mağazasını hizmete açtı. Diğer EVGÖR’lerden biraz daha farklı bir koleksiyona sahip “Deluxe” konseptli bu ilk mağazada, klasik ve modern tasarımın karışımı olan avangart tarzdaki kaliteli ve özgün tasarımlar, erişilebilir fiyatlara sunuluyor.

EVGÖR franchise modeli ile yurt geneline yayılmayı hedefliyor
Hazırlıklarını sürdürdüğü franchise modelini tamamlayarak, 2014 yılı içerisinde İstanbul dışındaki ilk şubelerini açmayı hedefleyen EVGÖR Mobilya, internet mağazacılığı konusunda da sektörünün öncüleri arasında yer alıyor. Firma, bir arada sunduğu 3 bine yakın model ile Türkiye’nin internetteki en büyük online mobilya mağazası olan www.evgor.com.tr adresi üzerinden, yurt içi ve yurt dışına ürün satış gerçekleştiriyor. Ülke geneline ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti veren EVGÖR mobilyanın ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da Evgor.com.tr sayfasını ziyaret edebilirler.

Evgör Mobilya Hakkında: “Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonuyla 2004 yılının son çeyreğinde kurulan EVGÖR, yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörünün sayılı firmalarından biri olmayı başardı. Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Odası ve Salon Takımı kategorilerinde klasik, modern ve avangart model tasarımlar sunan EVGÖR Mobilya, ürünlerini ülke geneline yayılmış olan ve her biri titizlikle seçilen üretici firmalardan tedarik ediyor. Hemen her zevke ve ihtiyaca uygun mobilya sunabilen EVGÖR Mobilya, faydalı model prensibinden yola çıkılarak hazırlanan yeni “Innovation” serisi ile müşterilerini “yenilikçi ev mobilyası” kavramıyla tanıştırıyor. “Kaliteli ürün” & “Kaliteli hizmet” ilkesi ile seçkin tasarımları erişilebilir fiyat ve koşullarda sunan EVGÖR Mobilya, İstanbul’da Üsküdar, Beyoğlu ve Çamlıca mağazaları ile hizmet veriyor. Mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin en büyük online mobilya alışveriş sitesi www.evgor.com.tr ile hem ülke geneline hem de dünyanın her yerine ürün satışı da gerçekleştiren EVGÖR Mobilya’nın; ISO 9001 ve ISO 10002 sertifikaları dışında 2011 AB Kalite Ödülü, 2011 Tüketici Kalite Ödülü, EQA Kalite Ödülü, TTKD “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” Ödülü, Altın Adam ve Altın Marka Ödülleri, 2012 Dünya Kalite Ödülü ile Sosyal Medya ve Tüketici Kalite Ödülleri bulunuyor.