Evgör'den masaya dönüşen orta sehpa

Evgör Mobilya’nın fonksiyonel orta sehpası, özellikle dar alanlar için fonksiyonel çözüm sunuyor

Evgör'den masaya dönüşen orta sehpa

Evgör Mobilya’nın fonksiyonel orta sehpası, özellikle dar alanlar için fonksiyonel çözüm sunuyor. Ürün, kapalı halde 90 santimetrelik bir yüzeye sahipken, ihtiyaç anında basit birkaç hamle ile 150 cm genişliğinde yemek masası halini alıyor.

179 TL'den satışa sunuluyor
Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla hizmet veren Evgör Mobilya fonksiyonel ürün koleksiyonuna yeni bir tasarım daha ekledi. Firmanın “Akrobat” isimli yeni orta sehpası, ihtiyaç duyulduğunda dört kişilik bir yemek ya da toplantı masasına dönüşüyor. Özellikle küçük m2’lere sahip evler ve ofisler için oldukça kullanışlı olan ürün, Evgör mağzalarında ve online olarak 179 TL’den satışa sunuluyor.

Farklı seçenekler
Yeni evlenenlerin ve evini yenileyenlerin adresi Evgör Mobilya, alışılagelmiş mobilya modellerine ek olarak yenilikçi ve fonksiyonel ürünleriyle müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına ergonomik çözümler getiriyor. Koleksiyonunda müzikçalan köşe takımı, içinden tv çıkan yuvarlak yatak, televizyonlu gardrop, sihirli ayna, akıllı koltuk gibi sıradışı ürünler bulunan firma, yeni orta sehpası ile iki ihtiyacı bir arada sunuyor. Evgör Mobilya’nın “Akrobat Orta Sehpa”sı, kapalı halde 90 santimetrelik bir yüzeye sahipken, ihtiyaç anında basit birkaç hamle ile 150 cm genişliğinde yemek masası halini alıyor. Ayakları, sağlam ve dayanıklı MDF malzemeden, üst zemini ise 18 mm yonga levhadan üretilen orta sehpa, ayrı bir toplantı düzenine sahip olmayan küçük ofisler için de işlevsel bir çözüm olarak görünüyor.