Evgör Mobilya'dan öğretmeneler özel kampanya

Evgör Mobilya, geleneksel hale gelen 24 Kasım Öğretmenler Günü kampanyasını bu yıl da tekrar ediyor

Evgör Mobilya'dan öğretmeneler özel kampanya

Evgör Mobilya, geleneksel hale gelen 24 Kasım Öğretmenler Günü kampanyasını bu yıl da tekrar ediyor. Yeni evlenecek olan ya da evini yenileyen tüm eğitim çalışanları, firmanın "Canım Öğretmenim" kampanyası kapsamında Evgör mağazalarından ve web adresinden yapacakları alışverişlerinde %20 daha az ödeyecek.

12 aya varan vade seçenekleri
"Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta" sloganı ile hizmet veren Evgör Mobilya, öğretmenler gününe özel kampanyasıyla 'tüm öğretmenlere' yüzde 20'ye varan indirimler sunuyor. Firmanın 30 Kasım'a kadar devam eden "Canım Öğretmenim" kampanyasında; yeni bir yuva kuran ya da evini yenileyen öğretmenler ve öğretmen adayları, mobilya alışverişlerini %20 indirimli olarak yapıyor. Üstelik evlilik planı yapan öğretmen çiftler, kampanya sayesinde, mobilyalarını indirimli olarak bugünden satın alıp dilerlerse düğün tarihlerine kadar Evgör Mobilya'nın "Emanet Sistemine" bırakabiliyor. Sadece Evgör'de olan bu hizmet için herhangi bir ek ücret ödemeleri de gerekmiyor.

Evgör Mobilya

Evgör Mobilya hakkında
 "Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma" vizyonuyla 2004 yılının son çeyreğinde kurulan EVGÖR, yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörünün sayılı firmalarından biri olmayı başardı. Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Odası ve Salon Takımı kategorilerinde klasik, modern ve avangart model tasarımlar sunan EVGÖR Mobilya, ürünlerini ülke geneline yayılmış olan ve her biri titizlikle seçilen üretici firmalardan tedarik ediyor. Hemen her zevke ve ihtiyaca uygun mobilya sunabilen EVGÖR Mobilya, faydalı model prensibinden yola çıkılarak hazırlanan yeni "Innovation" serisi ile müşterilerini "yenilikçi ev mobilyası" kavramıyla tanıştırıyor.