Evi Olmayan Yaşadı kampanyası! Eminevim’den!

Eminevim kapsamında başlatılan “Evi Olmayan Yaşadı” kampanyası göre, aylık ödeyeceğiniz taksitleri belirleyerek faizsiz daire sahibi olunabiliyor

Evi Olmayan Yaşadı kampanyası! Eminevim’den!

Emin Şirketler Grubu tarafından Eminevim kapsamında başlatılan “Evi Olmayan Yaşadı” kampanyası son günlerde büyük ilgi görüyor. Gerek tanıtım filmleri gerekse bilboard reklamları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki nedir bu “Evi Olmayan Yaşadı” kampanyası?

Türkiye’nin neresinde olursa olsun ev satın almak isteyen alıcı; aylık ödeyeceği taksitleri kendisi belirliyor, isteyen bir miktar peşinat veriyor, istemeyen hiç peşinat vermiyor. Ayrıca ara ödemesiz ve faizsiz olarak ev satın alınabiliyor. Peki sistem nasıl işliyor? Eminevim sisteminin ayrıntıları hakkında bilgi almak için tıklayın...

1-Eminevim Sistemi nedir?

Faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği yerden istediği gayrimenkulü alabilmesini sağlar. Sistemin özünde imece ve yardımlaşma vardır. Eminevim sisteminin bir adı da Elbirliği Sistemidir.

2-Eminevim Sistemi ile nasıl ev sahibi olunur?

Eminevim sistemiyle nasıl ev alırsınız maddeler halinde sıralayalım;
-Öncelikle ev alacak kişi ne kadarlık bir ev almak istediğini belirler. (Ör: 80.000 TL)
-Daha sonra kaç ay taksit yapılacağını belirtir. ( 60 aydan 120 aya kadar)
-Taksit sayısı, aynı zamanda o grupta kaç kişi olduğunu belirtir. ( 60 ay taksit = 60 kişilik grup)
-Her ay gruptaki kişilerin ödediği taksit bir ev parası eder.
-Her ay havuzda toplanan bir ev parasıyla noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucu bir kişiye ev alınır. Tıpkı halk arasında yapılan altın günü gibi
-Peşinatı düştükten sonra evin fiyatı, direkt taksit sayısına bölünür. Ortaya aylık ödenecek taksitler çıkar.
-Bu sistemde ilk ay evini alan kişiler kiradan kurtulup kendi evlerine geçtikleri için kendinden sonra alacak gruptaki diğer kişilere bir miktar fazla ödeme yaparak yardımda bulunur. Çünkü evini ilk alan kişi gruptaki diğer kişilerin parasıyla ev almıştır ve henüz onlar kirada oturmaktadır.
-Yapılan kurada ilk aylarda evi çıkmayan kişiler ise kirada oturmaya devam ettikleri için kendisinden önce evini alanlardan bir miktar yardım alırlar.
-İlk alanlar evin değeri üzerinden ödedikleri yardımla bir miktar fazla ödeme yapar. Sırasını bekleyenler ise yardım aldıkları için evin değeri üzerinden daha az ödeme yapar.
-Bu sistemde kişi evini alana kadar yardım aldığı için ödediği taksitler her ay düşer, evini aldıktan sonra ise kendinden sonra ev alacaklara yardım yapacağı için taksitleri bir miktar yükselir.
-Evini alan kişinin taksitleri bir miktar artar ve taksit bitimine kadar herhangi bir artış olmadan sabit ödeme yapar.
-Taksit sayısının yarısına kadar yapılan çekilişte evi henüz çıkmamış kişiler daha fazla bekletilmez ve tamamının evi taksit sayısının tam ortasında teslim edilir. Yani hiç kimse taksit yarısından sonrasını beklemez. En son alan kişi taksit sayısının yarısında evini alır.
-Belirlenen kesin teslim tarihinde ev teslim edilir.
-Daha sonra müşteri; kalan taksitleri sabit bir şekilde, kendi evine geçerek öder.

Firma Bilgisi: Emin Şirketler Grubu
Proje Bilgisi: Eminevim