Evila Konutları

Fuzul İnşaat ve Necat Yapı imzası ile yükselen Evila Konutları 18 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Evila Konutları

Fuzul İnşaat ve Necat Yapı imzası ile yükselen Evila Konutları 18 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 118 adet daire ve villadan oluşan Evila Konutları 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Evila Konutları satılık daire büyüklükleri 160 metrekare ile 405 metrekare arasında değişiyor. 

Evila Konutları projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; kapalı otopark, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, sauna, hastane, kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; hobi odası, kombi, balkon ve intercom sistemi.

Evila Konutları

Evila Konutları fiyatlarının 714 bin lira ile 1 milyon 840 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Evila Konutları projesi banka kredisi için uygun. Evila Konutları detayları, ödemeleri ve fiyatları ile ilgili bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Evila Konutları'nda daireler hemen teslim ediliyor. 

İstanbul Başakşehir'de inşa edilen Evila Konutları, Atatürk Havalimanı ve Esenler Otogarı'na 20 dakika mesafede yer alıyor. Projede 26 villa ve 12 sıra ev bulunuyor. Oturum amaçlı tercih edilen proje sosyal alanları ile daire sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamayı planlıyor. Aynı zamanda her villaya özel hobi bahçesi yer alıyor. 

Evila Konutları

Evila Konutları adres bilgisi : Başakşehir Mahallesi Mimar Sinan Caddesi Ilgaz Sokak Başakşehir - İstanbul 

Evila Konutları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 485 75 99
Web adresi : www.evila.biz
E-posta adresi : info@fuzul.com.tr

Firma Bilgisi: Fuzul Inşaat
Proje Bilgisi: Evila Konutları