'Evim Hazır' markası satışta

Emlak ve Gayrimenkul sektörünün yeni markalarından olan "Evim Hazır" yönetimi markayı satma kararı aldı

'Evim Hazır' markası satışta

Eylül 2014 tarihi itibariyle faal iki emlak ofisi ve Avcılar'da bir proje satış ofisi bulunan, "Evim Hazır" markasının daha olgunlaşma döneminde satılmasına karar verildi.

Evim Hazır markası satılacak
Emlak ve Gayrimenkul sektörünün yeni markalarından olan "Evim Hazır" yönetimi markayı satma kararı aldı. Eylül 2014 tarihi itibariyle faal iki emlak ofisi ve Avcılar'da bir proje satış ofisi bulunan, "Evim Hazır" markasının daha olgunlaşma döneminde satılmasına karar verildi. İsminin akılda kalıcılığı sebebiyle, inşaat, gayrimenkul, internet portalları, ev ürünleri üreticileri ve satıcıları için cazip bir marka olan "Evim Hazır" yeni sahibini, işletmecisini bekliyor.

Tüm uzantılarıyla birlikte satılık
Tüm web uzantıları, sosyal medya hesapları, 0850'li müşteri hizmetleri numarasıyla beraber tüm kullanım ve faaliyet haklarını devretmeye hazır olan Evim Hazır Kurucusu Yavuz Kır, internet sitesi üzerinden konuyla ilgili teklifleri beklediklerini söyledi.

Temmuz ayında patenti alınan "Evim Hazır" markasını 2 ay gibi kısa bir süre içinde üç faal ofis (Halkalı, Avcılar, Avcılar Cihangir) sayısına çıkartan, bu süreç içinde e-Dergi, ücretsiz danışmanlık gibi bir çok hizmeti müşterilerine sunan Kır; "Markanın adı gibi gerektiği yerlere gelebilmesi adına bir fedakarlık yaptık ve kendisini daha iyi yerlere getirebilecek, markanın hakkını verebilecek profesyonel yatırımcı veya girişimcilere devrine karar verdik. Henüz emekleme aşamasında olan evimhazır alıcısına uzun soluklu bir kazanç ve ismiyle bağlantılı bir biçimde güven dolu bir marka vaat etmektedir. Umarım herkes için hayırlısı olur" dedi. Yavuz Kır; markanın gayrimenkul sektörü dışında farklı sektörler için de cazip olması sebebiyle web sitesini satış süreci boyunca yayından kaldırdıklarını sözlerine ekledi.