Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri

Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri özellikleri bakımından dikkat çekerken, ödeme planlarıyla da ilgi çekiyor

Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri

Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri Anka Yapı tarafından inşa ediliyor. 36 bin 600 metrekare alan üzerine temelleri 1 Mart 2014 tarihinde atılan Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri 2 bin 500 adet daireden meydana geliyor. Stüdyo daire tipinden 5+1’e kadar geniş bir seçeneğe sahip olan Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri büyüklükleri ise 46 metrekare ile 696 metrekare arasında değişiyor. Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri teslim tarihi olarak 20 ay sonra yapılması planlanıyor. Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri özellikleri arasında çocuk oyun alanları, spor alanları, sauna, buhar odası, yüzme havuzu, kapalı otopark, yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, dinlenme alanları, concierge hizmetleri, resepsiyon, housekeeping, business center, kütüphane, sinema salonu, zen bahçeleri ve toplantı salonu yer alıyor.

Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri AE Mimarlık tarafından tasarlanıyor ve Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri’nde Butik Çarşı’da bulunuyor. Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri satılık daire fiyatları 296 bin 640 TL’den başlıyor. Buna göre Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri fiyat listesi şu şekilde güncelleniyor:
Stüdyo daireler 296 bin 640 TL’den,
1+1 daireler 386 bin 326 TL’den,
2+1 daireler 601 bin TL’den,
2,5+1 daireler 855 bin 185 TL’den,
3+1 daireler 866 bin 830 TL’den,
3,5+1 daireler 1 milyon 353 bin TL’den.

Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri ödeme planı kapsamında da konut alıcılarına dikkat çekici seçenekler sunuluyor. Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri ödemeleri yüzde 14 peşinat ödemesinden sonra 12 ay sıfır faiz, yüzde 40 peşinat ödemesinden sonra 24 ay sıfır faiz, yüzde 50 peşinat ödemesinden sonra 36 ay sıfır faiz şeklinde yapılıyor.

Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri Merdivenköy Mahallesinde yer alıyor.

Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri adres bilgileri ise şöyle: Merdivenköy Mah. Mandıra Cad. Yıldırım Sok. No: 55 Kadıköy-İstanbul.

Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri nasıl gidilir?
Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri’ne ulaşım oldukça kolay. Gerek Metrobüs, gerek metro hattı ile kolayca ulaşımın sağlandığı Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri’ne İETT ile ulaşmak da mümkün. Merkezi konumda yer alan Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri, yükselen bir değer olan yerde yükseliyor.

Evim Kadıköy Fikirtepe Evleri iletişim bilgileri
Adres: Merdivenköy Mah. Mandıra Cad. Yıldırım Sok. No: 55 Kadıköy-İstanbul
Telefon: 444 38 11
Web: www.evimkadikoy.com

Proje Bilgisi: Köy