Evim Kadıköy

Evim Kadıköy İstanbul, Fikirtepe’de bütün ulaşım lokasyonların merkezinde kalitenin ve lüksün merkezi olmayı bekliyor

Evim Kadıköy

Anka Group 1950 tarihinde kayseri de faaliyete başlamış.1987 yılından günümüze İstanbul un birçok noktasında elinin değdiği her noktada binlerce site ve iş merkezi inşa ederek yeni bir çizgi oluşturmuştur. Anka Group kentsel dönüşüm kapsamında İstanbul'a yeni bir nefes daha kazandırıyor.

Evim Kadıköy Özellikleri
Evim Kadıköy İstanbul, Fikirtepe'de bütün ulaşım lokasyonların merkezinde kalitenin ve lüksün merkezi olmayı sabırsızlıkla bekliyor. 38,600 m2 alan ve 17,400m2 yeşil alana kurulu 2500 adet konutuyla ve stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1 ve 5,5+1 daire tiplerinde tasarlandı. Projedeki konutların alanları 46 m2ile 350 m2 arasında değişiyor. Tüm bunların arasında hava kalitesi ve tarihi geçmişiyle en değerli mekanda bulunan evim Kadıköy de sosyal olanaklar oldukça fazla. Resepsiyon, concierge, housekeeping, daireye özel malzeme deposu, 24 saat güvenlik, business center, zen bahçeleri, toplantı odası, kütüphane, sinema odası, salon lounge, sauna, fitness, squash court, çocuk oyun odası, spa, açık-kapalı yüzme odası. Ayrıca tüm bu güzel sosyal olanakların yanında zemin katlarda cadde boyunca tüm ünlü markaların mağazaları ve her türlü ihtiyaca cevap verecek butik çarşısı vardır.

Evim Kadıköy ayrıcalıkları
Siteden şehri ayağınıza getiren Evim Kadıköy de alışveriş keyifli ve kolay. Restoran, kafe, eczane, giyim, kozmetik, aksesuar, market, kuaför, banka şubeleri, GSM operatörleri, pastane, çiçekçi, seyahat acentesi vb. Fikirtepe de ilk olma özelliği taşıyan evim Kadıköy fiyatları 232 bin TL'den başlıyor. Banka kredisi kullanma imkanı da tanınıyor.

Evim Kadıköy adres
Evim Kadıköy yeni sahiplerini mandıra caddesi yıldırım sokak no: 55 Kadıköy /
İstanbul adresine bekliyor.

Evim Kadıköy iletişim bilgileri
Telefon: 444 38 11

 

Proje Bilgisi: Köy