Evim.net kampanyası Avea'da!

Avea’nın Evim.net kampanyasıyla evini güzelleştirenler, bedava dakikalarla daha çok konuşmanın keyfini çıkaracak

Evim.net kampanyası Avea'da!

22 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Alanında en çok tercih edilen markalarla yaptığı işbirlikleriyle müşterilerine her alanda ayrıcalıklar sunan Avea; www.evim.net’ten 200 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılarına, Aveaiçi haftalık 200 dakika konuşma hediye ediyor. Müşterilerine hayatın her alanında avantajlı teklifler sunan Avea, www.evim.net işbirliğiyle gerçekleştirdiği kampanya kapsamında, web sitesi üzerinden alışveriş yapan Avealı’lara bedava dakikalar kazanma fırsatı sunuyor.

Evim.net’ten alışveriş yapan Avealılar, Aveaiçi haftalık 200 hediye dakika kazanacak
Evini güzelleştirmek ve ünlü markalara ait ev ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşmak isteyen Avealılar, ev tekstili, mobilya, mutfak gereçleri, halı, kilim ve dekoratif süslerden elektronik ev eşyasına kadar, 50 bini aşkın ürün çeşidi sunan Evim.net’ten alışveriş yaptıkça hediye dakika kazanıyorlar.

Kampanya kapsamında, www.evim.net web sitesinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Avea hat sahipleri, bir hafta boyunca Aveaiçi görüşmelerinde kullanabilecekleri 200 hediye dakika kazanacak...

Kampanyaya katılım ise çok kolay! www.evim.net adresinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Avealılar, alıverişlerinin sonunda ekranda görecekleri kendilerine özel üretilen şifreyi, 5899’a kısa mesaj olarak gönderdiklerinde; Avea içi kullanımlarında geçerli haftalık 200 dakika, hatlarına yükleniyor.