Evim Yüksekdağ daire fiyatları

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım imzası taşıyan Evim Yüksekdağ daire fiyatları 245 bin TL'den başlıyor

Evim Yüksekdağ daire fiyatları

İstanbul'un hızla gelişen ilçelerinden olan Esenyurt'ta Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde yükselen Evim Yüksekdağ, Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım tarafından inşa ediliyor. Projenin 2018 yılının Ağustos ayında tamamlanması planlanıyor. 

11 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde kurulan Evim Yüksekdağ, 20 ve 21 katlı 3 blokta toplam 363 daireden meydana geliyor. İnşaat alanı 64 bin metrekare olan projede yeşil alanlar için 7 bin metrekarelik alan ayrılıyor. 

Ana cadde üzerinde konumlanan ve lokasyonu ile dikkat çeken Evim Yüksekdağ'da fitness, yürüyüş parkuru, kameralı güvenlik, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, sauna ve güvenlik yer alıyor. 

Yüksekdağ Gayrimenkul Evim Yüksekdağ'da 2+1 daire büyüklükleri 90 metrekare ile 123 metrekare, 3+1 daire büyükükleri ise 142 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. Projede fiyatlar en düşük 245 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Evim Yüksekdağ projesinde yüzde 35 peşinat ile 12. ve 24. aylarda yüzde 10'luk iki ara ödeme yapılabiliyor. Kalan yüzde 45 konut bedeli ise 50 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Proede aynı zamanda peşin ödemelerde yüzde 10'a varan indirimler uygulanıyor. 

Ön taleplerin toplanmaya devam ettiği projede özel verandalı ve bahçe kullanımlı daireler de mevcut. Projede ev sahiplerinin temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek 2 bin metrekarelik ticari alanlar da yer alıyor. 

"Evim Yüksekdağ daire fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Evim Yüksekdağ daire fiyatları

Evim Yüksekdağ daire fiyatları

Evim Yüksekdağ daire fiyatları

Evim Yüksekdağ daire fiyatları

Firma Bilgisi: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: Evim Yüksekdağ