Evim Yüksekdağ Esenyurt Projesi!

Evim Yüksekdağ Esenyurt projesi, Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor

Evim Yüksekdağ Esenyurt Projesi!

Evim Yüksekdağ Esenyurt projesi, Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor. Ön talep süreci başlayan Evim Yüksekdağ projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 

11 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Evim Yüksekdağ Esenyurt toplam 363 adet daireden meydana geliyor. Evim Yüksekdağ Esenyurt projesi satılık daire alanları ise 90 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. 

Teslimlerinin 2018 Ağustos ayında yapılması planlanan Evim Yüksekdağ projesi, 2 adet 20 katlı, 1 adet 21 katlı olmak üzere toplam 3 bloktan oluşuyor. 11 bin metrekare arsa alanına sahip olan projede 7 bin metrekarelik alan yeşil alanlar için ayrılıyor. 

Evin Yüksekdağ daire büyüklükleri şöyle; 2+1 daireler 90 metrekare ile 123 metrekare arasında, 3+1 daireler 142 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. Projede aynı zamanda 2 bin metrekarelik ticari alanlar bulunuyor. 

Evim Yüksekdağ Esenyurt projesinin sosyal imkanları içerisinde; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna ve kamelya bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ankastre ürünler yer alıyor. 

Projede yüzde 35 peşinat ödenerek daire sahibi olunabiliyor. 12'nci ve 24'üncü aylarda yüzde 10 oranında iki ara ödeme yapılıyor. Kalan bedel ise 50 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Evim Yüksekdağ Esenyurt projesi fiyatları 225 bin lira ile 500 bin lira arasında değişiyor. 

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin kendi arsası üzerinde inşa edilen proje Esenyurt Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde konumlanıyor. Ana Cadde üzerinde yükselen Evim Yüksekdağ projesi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Projede ön talep toplanmaya başlandı. 

Firma Bilgisi: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: Evim Yüksekdağ