Evim Yüksekdağ fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Beylikdüzü metrobüs durağına 3 dakika mesafede olan Evim Yüksekdağ daire fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Evim Yüksekdağ fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Teslimleri 2018 yılında başlayacak olan Evim Yüksekdağ, Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Yüksekdağ Gayrimenkul tarafından inşa edilen projenin metrobüs durağına 3 dakika uzaklıkta olması ulaşım kolaylığı sunuyor.

Toplam 11 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Evim Yüksekdağ Esenyurt, 3 blok halinde yükseliyor. Proje, 363 adet daire ile 9 adet ticari üniteden meydana geliyor.

Beylikdüzü Evim Yüksekdağ projesinde yer alan dairelerin tamamı 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanıyor. Dairelerin büyüklüğü ise 90 metrekareden başlıyor, 148 metrekareye kadar çıkıyor.

7 bin metrekarelik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Evim Yüksekdağ Evleri’nin 2 bin metrekarelik kısmını ticari alanlar oluşturuyor. İnşaat alanı 64 bin metrekare olan projede bloklar 20 ve 21 katlı.

Evim Yüksekdağ daire fiyatları minimum 290 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Firmanın anlaşmalı olduğu Halk Bank’tan kredi kullanıldığında faizsiz ya da peşinatsız ödeme planlarından yararlanılabiliyor.

Aile yaşantısı ön planda tutulan Evim Yüksekdağ’ın ayrıcalıkları içerisinde; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik hizmeti, sauna, kamelyalar, Türk hamamı ve buhar odası bulunuyor.

Firma Bilgisi: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: Evim Yüksekdağ