Evim Yüksekdağ İstanbul Esenyurt'ta yükseliyor

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Evim Yüksekdağ İstanbul Esenyurt'ta yükseliyor

Evim Yüksekdağ İstanbul Esenyurt'ta yükseliyor

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Evim Yüksekdağ İstanbul Esenyurt'ta yükseliyor. 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Evim Yüksekdağ projesi toplam 363 adet daireden meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Evim Yüksekdağ satılık daire alanları 90 metrekare ile 148 metrekare arasında. 

Ön talep süreci devam eden Evim Yüksekdağ projesi sosyal alanları şöyle; çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, süs havuzu, güvenlik, sauna, kamelya, kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik ve kapalı otopark. Projede daire özellikleri içerisinde ise ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Evim Yüksekdağ fiyatları 225 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Evim Yüksekdağ kiralık daire fiyatlarının ise ne kadar olacağı henüz belirlenmedi. Yüzde 35 oranında peşinat ödeme projede 12 ve 24. aylarda yüzde 10 iki ara ödeme yapılıyor. Kalan konut bedeli ise 50 ay vade farksız taksitlendiriliyor. 

İstanbul Esenyurt Nazım Hikmet Bulvarı'nda inşa edilen Evim Yüksekdağ projesi ana cadde üzerinde yer alıyor. Lokasyonu ile dikkat çeken proje trafik gürültüsü fazla olmayan bir konumda yer alıyor. Yüksekdağ Gayrimenkul'ün kendi arsası üzerinde inşa ettiği projede daire sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap vermesi beklenen 2 bin metrekarelik ticari üniteler de yer alıyor. Projede 7 bin metrekare yeşil alanlar için ayrılıyor. Evim Yüksekdağ teslimleri ise 2018 Ağustos ayında yapılacak.

Firma Bilgisi: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: Evim Yüksekdağ