Evim Yüksekdağ projesi Ağustos 2018'de teslim edilecek

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım güvencesi ile yükselen Evim Yüksekdağ projesi Ağustos 2018'de teslim edilecek. Projede fiyatlar 225 bin TL'den başlıyor

Evim Yüksekdağ projesi Ağustos 2018'de teslim edilecek

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım güvencesi ile yükselen Evim Yüksekdağ projesi Ağustos 2018'de teslim edilecek. Projede fiyatlar 225 bin TL'den başlıyor. 11 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Evim Yüksekdağ toplam 363 adet daireden meydana geliyor. Projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor. Evim Yüksekdağ satılık alanları ise 90 metrekare ile 148 metrekare arasında. 

Evim Yüksekdağ teslim tarihi olarak 2018 yılı Ağustos ayı veriliyor. 20 katlı 2, 21 katlı 1 adet olmak üzere toplam 3 bloğun yer aldığı Evim Yüksekdağ projesi 64 bin metrekare inşaat alanına sahip. Evim Yüksekdağ projesinin 7 bin metrekaresi ise yeşil alanlar için ayrılıyor. 

Evim Yüksekdağ fiyatları 225 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Projede yüzde 35 peşinat ödeniyor. 12 ve 24'üncü aylarda yüzde 10'luk iki ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 45 bedel ise 50 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. 

Evim Yüksekdağ projesinde ön talep süreci devam ediyor. Evim Yüksekdağ projesi daire sahiplerine zengin sosyal alanlar sunuluyor. Projenin sosyal alanları arasında; kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, sauna, süs havuzu, fitness merkezi, kamelya ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor. 

İstanbul Esenyurt Nazım Hikmet Bulvarı'nda hayata geçirilen Evim Yüksekdağ Esenyurt projesi, Yüksekdağ Gayrimenkul'ün kendi arsası üzerinde inşa ediliyor. Projede konutların yanı sıra 2 bin metrekarelik ticari ünite alanları bulunuyor. Projenin en büyük avantajı ise ana cadde üzerinde yer alması. Lokasyonu ile dikkat çeken Evim Yüksekdağ, kolay ulaşılabilen bir konumda yükseliyor. 

Firma Bilgisi: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: Evim Yüksekdağ