Evim Yüksekdağ projesi fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

İstanbul Esenyurt'ta Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesi fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Evim Yüksekdağ projesi fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

İstanbul Esenyurt'ta Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesi fiyatları 225 bin TL'den başlıyor. Projede toplam 363 adet daire bulunuyor. 11 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Evim YÜksekdağ projesi daire alanları 90 ila 148 metrekare arasında değişiyor. 

2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Evim Yüksekdağ Esenyurt toplam 3 bloktan oluşuyor. Projede 20 katlı 2, 21 katlı ise 1 adet blok bulunuyor. Evim Yüksekdağ projesi daire alanları şöyle; 2+1 daireler 90 metrekare ile 123 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 142 metrekare ile 148 metrekare arasında. 

Esenyurt'ta yükselen Evim Yüksekdağ fiyatları ise 225 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Evim Yüksekdağ projesinden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 35 peşinat ödüyor. 12. ve 24. aylarda ise yüzde 10 oranında iki ara ödeme ile kalan konut bedelini 50 ay vade farksız taksitlendirebiliyor. 

Evim Yüksekdağ projesi fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Sosyal donatıları ile öne çıkan projelerden biri olan Evim Yüksekdağ sosyal alanları arasında; güvenlik, çocuk oyun alanları, süs havuzu, yürüyüş parkuru, kamelya, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, fitness merkezi, kameralı güvenlik bulunuyor. 

İstanbul Esenyurt Nazım Hikmet Bulvarı'nda yaşam bulacak olan Evim Yüksekdağ projesi, Yüksekdağ Gayrimenkul'ün kendi arsası üzerinde yükseliyor. Proje içerisinde konut sahiplerinin için 2 bin metrekarelik ticari üniteler yer alıyor. Lokasyonu ile dikkat çeken Evim Yüksekdağ Esenyurt, ana cadde üzerinde konumlanıyor. Projede ön talep toplanmaya devam ediyor. Evim Yüksekdağ teslim tarihi olarak 2018 yılı Ağustos ayı veriliyor. 

Firma Bilgisi: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: Evim Yüksekdağ