Evimiz Beylikdüzü Fiyatları 310 Bin TL!

İmamoğlu İnşaat imzası ile yükselen Evimiz Beylikdüzü fiyatları 310 bin TL'den başlıyor

Evimiz Beylikdüzü Fiyatları 310 Bin TL!

İmamoğlu İnşaat imzası ile yükselen Evimiz Beylikdüzü fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen Evimiz Beylikdüzü 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. 13 farklı konut tipinin bulunduğu Evimiz Beylikdüzü satılık daire büyüklükleri 111 metrekare ile 117 metrekare arasında.

Evimiz Beylikdüzü projesi sosyal donatıları içerisinde; fitness merkezi, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, güneşlenme terası, kafe, kameralı güvenlik ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Evimiz Beylikdüzü daire özellikleri ise şöyle; merkezi ısıtma, balkon ve ısı pay ölçer. 

İmamoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Evimiz Beylikdüzü fiyatları 310 bin lira ile 307 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Evimiz Beylikdüzü projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projenin detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Beylikdüzü'nün merkezinde yer alan proje, E-5 ve TEM bağlantı yollarına yakın konumda bulunuyor. Evimiz Beylikdüzü projesi İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde konumlanıyor. Proje Metrobüs durağına yakın konumda yükseliyor ve alışveriş merkezlerine yakınlığı sebebiyle ilgi görüyor. 

Evimiz Beylikdüzü iletişim bilgileri
Adres : Adnan Kahveci Mahallesi, Ihlamur Caddesi, Evimiz Beylikdüzü / İstanbul
Telefon : 0212 856 25 25
Web : http://www.imamogluinsaat.com.tr/

Firma Bilgisi: Imamoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Evimiz Beylikdüzü