Evimiz Beylikdüzü ne zaman teslim edilecek?

İmamoğlu İnşaat'ın hayata geçirdiği Evimiz Beylikdüzü ne zaman teslim edilecek? haberimizde

Evimiz Beylikdüzü ne zaman teslim edilecek?

İmamoğlu İnşaat'ın hayata geçirdiği Evimiz Beylikdüzü ne zaman teslim edilecek? Evimiz Beylikdüzü 7 bin 600 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Evimiz Beylikdüzü projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede 13 farklı konut tipi yer alıyor. Evimiz Beylikdüzü daire büyüklükleri ise 111 metrekare ile 117 metrekare arasında değişiyor. 

Evimiz Beylikdüzü site özellikleri arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Evimiz Beylikdüzü konum olarak ise E-5 ve TEM bağlantı yollarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Peki Evimiz Beylikdüzü ne zaman teslim edilecek? Evimiz Beylikdüzü teslim tarihi olarak 2015 yılının Ağustos ayını veriyor. 

Evimiz Beylikdüzü fiyatları ise şöyle; 2+1 daireler 310 bin TL ile 315 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 300 bin TL ile 307 bin TL arasında değişiyor. Evimiz Beylikdüzü İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde yer alıyor. Evimiz Beylikdüzü metrobüs durağına ve alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Evimiz Beylikdüzü iletişim bilgileri
Adres : Adnan Kahveci Mahallesi, Ihlamur Caddesi, Evimiz Beylikdüzü / İstanbul
Telefon : 0212 856 25 25
Web : http://www.imamogluinsaat.com.tr/

Proje Bilgisi: Evimiz Beylikdüzü