Evimiz Kocaeli fiyat listesi!

Büyük bir kampanya ile satışlarına devam eden Evimiz Kocaeli fiyat listesine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Evimiz Kocaeli fiyat listesi!

Evimiz Kocaeli projesi Pekdemir İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 936 adet daireden meydana gelen Evimiz Kocaeli’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. 2 bin metrekarelik bir göletin yer aldığı Evimiz Kocaeli projesinde bloklar körfez ve şehir manzaralı olacak şekilde inşa ediliyor.

122 bin 500 metrekarelik alan üzerinde, tamamı dört katlı bloklardan oluşan Evimiz Kocaeli’nin yüzde 75’i ise yeşil alana ayrılıyor. 150 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirilen Evimiz Kocaeli satılık daire büyüklükleri de 91 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor.

Evimiz Kocaeli projesinden konut sahibi olanlara birçok sosyal donatı imkanı sağlanıyor. Evimiz Kocaeli konut sahipleri kapalı otopark, basketbol sahası, dinlenme alanları, yeşil alanlar, yüzme havuzu gibi özellikler bulunuyor. Bunların dışında da çocuk oyun alanları, buhar banyosu ve voleybol sahası gibi özellikler yer alıyor.

Evimiz Kocaeli ödeme planı
Bu yıl 70’inci yaşını kutlayan Pekdemir İnşaat, teslimine sadece 10 ay kalan Kocaeli’de inşa ettiği Evimiz Kocaeli projesinde bir fırsat kampanyası başlattı. Başiskele bölgesindeki projede ev sahibi olmak isteyenler yüzde 0.50 oranındaki özel indirimli kredi faizinden yararlanabilecekler. Kredi kullanmak istemeyenler ise vade farksız 30 ay eşit taksitli ödemeyle ev sahibi olabilecekler. Ayrıca, çok avantajlı ve taksitli peşinat ödemesi imkanı da sunuluyor. Yüzde 70’i satılan proje, toplamda 936 konuttan oluşuyor.

Evimiz Kocaeli fiyat listesi
Evimiz Kocaeli fiyatları güncellemelere göre şöyle:
2+1 daireler 111 bin liradan, 3+1 daireler 150 bin liradan, 4+1 daireler ise 232 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta.

Pekdemir İnşaat projesi olan Evimiz Kocaeli fiyat ve ödemeleri ile ilgili detaylı bilgilerini satış ofisini arayarak ulaşabilirsiniz.

Evimiz Kocaeli nerede?
Pekdemir İnşaat tarafından hayata geçirilen Evimiz Kocaeli Başiskele’de yer alıyor.

Evimiz Kocaeli adres bilgileri: Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele KOCAELİ

Evimiz Kocaeli nasıl gidilir?
Başiskele’de, her yöne ulaşımı rahat bir lokasyonda yer alan Evimiz Kocaeli, şehir merkezine sadece 7 dakikalık bir mesafede, hastane, eğitim kurumları ve alışveriş imkanlarının yanı başında konumlandırılıyor.

Evimiz Kocaeli iletişim bilgileri
T. +90 262 323 7000
bilgi@evimizkocaeli.com

Proje Bilgisi: Evimiz Kocaeli