Evimiz Kocaeli fiyat listesi

Pekdemir İnşaat'ın Kocaeli'nde hayata geçirdiği Evimiz Kocaeli fiyat kampanyası kapsamında konutlar 106 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor

Evimiz Kocaeli fiyat listesi

Pekdemir İnşaat’ın, 70’inci yıl gurur projesi olarak hayata geçireceği Evimiz Kocaeli projesi için başlattığı Sonbahar Kampanyasında son haftaya girildi.

Kampanyayla isteyen peşinatını bir yıl sonra ödeyerek, isteyen peşin fiyatına, vade farksız 20 ay eşit taksitli ödeme yaparak kolaylıkla ev sahibi oluyor. Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olacak, 936 konutluk dev projede 10 Eylül’de başlayan kampanya Kurban Bayramına kadar devam edecek.

Mimarisi, geniş sosyal donatıları ve imkanlarıyla gerçek bir yaşam alanı ve sıcak bir mahalle ortamı sunan Evimiz Kocaeli satılık 2+1, 3+1 ve 4+1 büyüklüğe sahip altı farklı tipte konut bulunuyor.

Evimiz Kocaeli ne zaman teslim edilecek?

Kocaeli Başiskele’de hayata geçirilen Evimiz Kocaeli Pekdemir projesi konutların tamamı 1 Temmuz 2015 tarihinde tamamlanacak ve sahiplerine teslim edilmeye başlanacak.

Evimiz Kocaeli fiyat listesi

Evimiz Kocaeli fiyat listesi kapsamında konutlar 106 bin TL'den başlıyor.

Evimiz Kocaeli fiyat listesi:

91 metrekare 2+1 konutlar 106 bin TL'den,

113 metrekare 2+1 konutlar 121 bin TL'den,

132 metrekare 3+1 konutlar 137 bin TL'den,

170 metrekare 3+1 konutlar 187 bin TL'den, 

193 metrekare 4+1 konutlar 218 bin TL'den başlıyor.

Evimiz Kocaeli ödeme planı

Son haftasına giren kampanyada, isteyene peşinatı bir yıl sonraya öteleme, isteyene ise peşin fiyatına, vade farksız 20 eşit taksitte ödeme imkanı sunuluyor.

Evimiz Kocaeli Başiskele projesinde yüzde 75’i için banka kredisini kullanacak olanlar, yüzde 25’lik peşinatı bir yıl sonra ödemek suretiyle hemen ev sahibi olabiliyor.

Ödeme gücü yüksek olanların farklı ödeme modeli beklentilerini de dikkate alarak özel bir ödeme modeli geliştirildi. Bu nitelikteki müşteriler, evlerini peşin fiyatına, vade farksız bir şekilde 20 ay eşit taksitle satın alabiliyor ve 20 ay boyunca faiz farkı ödemiyor.

Evimiz Kocaeli 2. Etap, Evimiz Kocaeli  3. Etap, Evimiz Kocaeli örnek daire;  Evimiz Kocaeli projesinden sadece satın alırken değil, yaşarken de oldukça ekonomik bir yaşam alanı olacak. Projede aylık aidatlar 110-120 lira gibi son derece düşük bir fiyat aralığında belirlendi.

Evimiz Kocaeli nerede?


Evimiz Kocaeli nerede?

Evimiz Kocaeli iletişim bilgileri:

Evimiz Kocaeli adres: Pekdemir İnşaat Evimiz Kocaeli adres: Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele KOCAELİ

Telefon: 0262 323 70 00 

Web adresi: evimizkocaeli.com

 

 

Proje Bilgisi: Evimiz Kocaeli