Evimiz Kocaeli’nde ‘sıfır peşinat sıfır faiz’ fırsatı

Pekdemir İnşaat’ın 936 konutluk dev projesi Evimiz Kocaeli’nde ‘sıfır peşinat sıfır faiz’ kampanyası başladı

Evimiz Kocaeli’nde ‘sıfır peşinat sıfır faiz’ fırsatı

20 Şubat 2014 / emlakwebtv
Pekdemir İnşaat, Kocaeli’nin devam etmekte olan en büyük konut projesi Evimiz Kocaeli’nde ödeme seçenekleriyle dolu kampanya başlattı. Sıfır peşinatla sıfır daire sahibi olmak isteyen farklı kesimlere hitap eden kampanyada alternatif ödeme modellerinin yanı sıra çok uygun faiz oranıyla banka kredisi kullanma fırsatı yer alıyor.

Evimiz Kocaeli’nde peşinatı ödeyemeyene kolaylık
Avantajlı ödeme seçeneklerinden ilkine göre, banka kredisi kullanmak isteyenler yüzde 25’lik peşinatı bir yıl sonraya öteleyebilecekler. Bu fırsat, hazır birikimi olmayıp peşinatı ödemede sıkıntı yaşayabileceğini düşünenlere büyük kolaylık sağlayacak.

Diğer ödeme modeli ise ödeme gücü daha yüksek olup faiz yükü taşımak istemeyenler için oldukça cazip. Bu ödeme modelinden yararlanarak ev sahibi olmak isteyenler, konutun peşin fiyatı üzerinden, 20 ay taksitle, vade farkı olmaksızın, yani sıfır faizle ödeme yapabilecekler.

Öte yandan, banka kredisi kullanmak isteyenler için, çok kısa süre geçerli olmak üzere, aylık yüzde 0.89 gibi, piyasa koşullarına göre oldukça uygun bir sabit faiz oranıyla kredi kullanma imkanı da sağlanıyor.

Evimiz Kocaeli’nde teslimler temmuz 2015 tarihinde
Temmuz 2015 tarihinden itibaren teslimine başlanacak projede ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunan kampanya mart ayı sonuna kadar devam edecek.

Evimiz Kocaeli'nde inşaat hızla yükseliyor
122 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen, 150 milyon lirayı bulan toplam yatırım değeriyle Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olacak Evimiz Kocaeli’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor.

Proje Bilgisi: Evimiz Kocaeli