Evimiz Kocaeli’nde son etap satışa çıkarıldı!

İlk iki etap konutları büyük ölçüde tükenen Evimiz Kocaeli’nin son etabı büyük bir kampanyayla satışa çıkarıldı. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere faizsiz 20 ay taksit, aylık yüzde 0.99 özel sabit faiz oranıyla kredi imkanı sunuluyor

Evimiz Kocaeli’nde son etap satışa çıkarıldı!

10 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Kocaeli’nin en saygın inşaat şirketlerinden biri olan Pekdemir İnşaat, Kocaeli’nin devam etmekte olan en büyük konut projesi Evimiz Kocaeli’nde son etap daireleri büyük bir kampanyayla satışa sundu. Pekdemir güvencesiyle, Kocaeli’nin yıldızı parlayan bölgesi Başiskele’de rekor bir hızla inşa edilen ve özellikle aileler için eşsiz bir yaşam alanı sunan projede ev sahibi olmak isteyenler için bu son etap kampanyası, aynı zamanda son fırsat anlamına geliyor.

İsteyene faizsiz 20 taksit, isteyene 0.99 faizli kredi
Cazip ödeme avantajlarıyla kaçırılmayacak fırsatlar sunulan kampanyaya, bu kez örnek ev de eşlik ediyor. Kocaeli halkının merakla beklediği örnek ev, bu görkemli yaşam alanında nasıl bir evde yaşanılacağı duygusunu hissetme fırsatı verirken, işçilik ve malzeme kalitesi hakkında da fikir sahibi olma imkanı sağlıyor.

Evimiz Kocaeli’nin son etap kampanyasında, farklı bütçelere hitap eden alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. Pekdemir İnşaat’ın kendi ödeme modeli olan ilk seçeneğe göre, istediğiniz konutu, peşin fiyatına, vade farksız, 20 ay taksitle alabilmeniz mümkün. Bu modelden yararlananlar faiz yükünden tamamen kurtulmuş olacaklar.

Banka kredisi destekli diğer ödeme modeli ise banka kredisi kullanmak durumunda olanlar için hazırlandı. Bu seçenekte Pekdemir, banka kredisi kullanmak isteyenlere yüzde 0.99 gibi, sadece Pekdemir müşterilerine özel, oldukça uygun sabit faiz oranıyla kredi kullanma fırsatı sunuyor. Bu seçenekten yararlananlar, ayrıca peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyorlar.

Örnek daireyi gezin, kaliteyi yerinde görün
Son etap kampanyasıyla birlikte Evimiz Kocaeli’nde örnek daire de hazırlanarak Kocaeli halkının beğenisine sunuldu. 170 metrekare büyüklüğe sahip, 3+1 ölçekli, tam donanımlı örnek daire, satın alacakları dairelerin nasıl olacağına dair somut bilgi edinmek ve o ortamı solumak isteyen kişilere, evlerde kullanılacak malzeme ve işçiliğin kalitesi hakkında net bilgi edinme imkanı sağlayacak.

122 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen proje 150 milyon lirayı bulan toplam yatırım değeriyle Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olacak. Evimiz Kocaeli’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor. 2+1 daireler 103 bin liradan, 3+1 daireler 148 bin liradan, 4+1 daireler ise 228 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta.

Pekdemir: Son etap son fırsat olacak
Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, son etap konutların satışa sunulduğu kampanyanın tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, 936 konutluk Evimiz Kocaeli projesine Kocaeli halkının ve yatırımcıların ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek, “Evimiz Kocaeli, 70’inci yılımızı taçlandıran, özel bir proje bizim için. İlk iki etabındaki konutların tamamına yakınının hızla tükenmesi üzerine son etabı planlamamızdan çok daha önce satışa sunmuş olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Pekdemir, sözlerini şöyle sürdürdü: “Evimiz Kocaeli, gerçek bir aile sitesi olacak. Biz insanlara güven, konfor, huzur ve keyifli bir yaşam alanı vadediyoruz. İşçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermediğimiz projemizle, Pekdemir kalitesini ilk kez bu kadar ekonomik fiyatlarla halka sunuyoruz. Cazip ödeme seçenekleriyle desteklenen bu son etap kampanyası, Evimiz Kocaeli’nde ev sahibi olmak isteyenler için son fırsat olma özelliği taşıyor. Oturmak amaçlı ev sahibi olmak isteyene de yatırımcı adaylarına da şöyle seslenmek istiyorum: Konutlar hızla tükeniyor. Hayallerinizi ertelemeyin, bu fırsatı kaçırmayın, son etap fırsatlarını iyi değerlendirin. Sonraki pişmanlık fayda etmez.”

Örnek daireyi görmek için tıklayınız...

 

Proje Bilgisi: Evimiz Kocaeli