Evimiz Kocaeli’nde son etap son fırsat

Pekdemir İnşaat, Kocaeli’nin devam etmekte olan konut projesi Evimiz Kocaeli’nde son etap daireleri büyük bir kampanyayla satışa sundu.

Evimiz Kocaeli’nde son etap son fırsat

11 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Pekdemir İnşaat, Kocaeli’nin devam etmekte olan konut projesi Evimiz Kocaeli’nde son etap daireleri büyük bir kampanyayla satışa sundu. İlk iki etap dairelerin büyük ölçüde tükenmesini takiben, son dairelerin planlanandan önce satışa sunulduğu bu kampanya cazip ödeme seçenekleriyle dikkat çekerken, beklenen örnek daire de kampanyayla birlikte tüketicilerin beğenisine sunuldu.

122 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen Evimiz Kocaeli 150 milyon lirayı bulan yatırım değerine sahip. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip altı farklı tipte daire bulunuyor. 2+1 daireler 103 bin liradan, 3+1 daireler 148 bin liradan, 4+1 daireler ise 228 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 936 konutluk Evimiz Kocaeli projesine Kocaeli halkının ve yatırımcıların ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek, “Evimiz Kocaeli, 70’inci yılımızı taçlandıran, özel bir proje bizim için. İlk iki etabındaki konutların tamamına yakınının hızla tükenmesi üzerine son etabı planlamamızdan çok daha önce satışa sunmuş olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi. 

Proje Bilgisi: Evimiz Kocaeli