Evimiz Kocaeli ödeme planı

Evimiz Kocaeli ödeme planı detayları ve kampanyalarını haberimizden inceleyebilirsiniz

Evimiz Kocaeli ödeme planı

Evimiz Kocaeli 936 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu Evimiz Kocaeli 122 bin 500 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Pekdemir İnşaat tarafından hayata geçirilen Evimiz Kocaeli 150 milyon TL yatırım bedeline sahip olup, yüzde 75'lik alan peyzaja ayrılıyor.

2 bin metrekare göletin yer aldığı Evimiz Kocaeli satılık daire büyüklükleri 91 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor. Evimiz Kocaeli satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunabiliyor. Bunlar arasında kapalı otopark, basketbol sahası, dinlenme alanları, yeşil alanlar, yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca Evimiz Kocaeli'nden ev sahibi olanlar çocuk oyun alanları, buhar banyosu ve voleybol sahası gibi özelliklerden faydalanabiliyor.

Evimiz Kocaeli ödeme planı
Pekdemir İnşaat, 70'inci yıl gurur projesi Evimiz Kocaeli'nde fırsatlarla dolu bir yıl sonu kampanyası başlattı. "Bize Göre Değil Size Göre Ödeme" sloganıyla başlatılan kampanyada ödeme modeli, yatırımcıların ödeme imkanlarına göre belirlenecek. Kampanya 31 Aralık'ta sona erecek. Yüzde 75'inin satışı tamamlanan 936 konutluk projede ev teslimleri yedi ay sonra, Temmuz 2015'te başlayacak. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, "70'inci yıl gurur projesi" olarak tanımladığı Evimiz Kocaeli projesinde ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlamak amacıyla 2014 yılını görkemli bir kampanya ile kapatmak istediklerini söyleyerek, kampanyalarının 31 Aralık tarihine kadar devam edeceğini belirtti.

Evimiz Kocaeli nerede?
Pekdemir İnşaat tarafından hayata geçirilen Evimiz Kocaeli Başiskele'de yer alıyor.

Evimiz Kocaeli adres bilgileri: Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele KOCAELİ

Evimiz Kocaeli nasıl gidilir?
Başiskele'de, her yöne ulaşımı rahat bir lokasyonda yer alan Evimiz Kocaeli, şehir merkezine sadece 7 dakikalık bir mesafede, hastane, eğitim kurumları ve alışveriş imkanlarının yanı başında konumlandırılıyor.

Evimiz Kocaeli iletişim bilgileri
T. +90 262 323 7000
bilgi@evimizkocaeli.com

Proje Bilgisi: Evimiz Kocaeli