Evimiz Kocaeli ödemelerinde 60 aya 0 faiz!

Evimiz Kocaeli ödemelerindeki kampanya kapsamında "60 aya kadar 0 faiz" imkanı sunuyor

Evimiz Kocaeli ödemelerinde 60 aya 0 faiz!

Evimiz Kocaeli ödemelerinde kampanya başladı. Son daireler için başlayan Evimiz Kocaeli kampanyasının detaylarından önce proje özelliklerine bakalım. Evimiz Kocaeli 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Evimiz Kocaeli projesi 150 milyon liralık yatırıma sahip olup, 39 blok şeklinde tasarlanıyor.

Evimiz Kocaeli’de toplam 936 adet daire yer alıyor. Evimiz Kocaeli satılık daire büyüklükleri 91 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen Evimiz Kocaeli Başiskele’de inşa ediliyor. Pekdemir İnşaat projesi olan Evimiz Kocaeli fiyatları 165 bin TL’den başlıyor. 2+1 dairelerin 165 bin TL'den, 3+1 daireler ise 182 bin TL'den, 4+1 daireler ise 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Evimiz Kocaeli özellikleri
Evimiz Kocaeli satılık daire özellikleri arasında açık otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, göl, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik ve sauna yer alıyor.

Evimiz Kocaeli ödemeleri
Evimiz Kocaeli ödemelerindeki kampanya kapsamında "60 aya kadar 0 faiz" imkanı sunuyor. Yüzde 25 peşinat ödeyenler ise 37 aydan 120 aya kadar 0,85 sabit faizli konut kredisini tercih edebilecek. İnşaatın tamamlanması ve dairelerin taşınmaya hazır olması nedeniyle, daire fiyatının tamamını peşin ödemek isteyenlere de, ilk kez yüzde 12’ye varan indirim olanağı sağlandı.

Evimiz Kocaeli son durum
Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, Evimiz Kocaeli son durum detaylarıyla ilgili olarak şöyle konuştu:

Aslında bu eseri birlikte ortaya çıkardık, Kocaeliler ile birlikte başardık. Böylesi projelerin, sadece İstanbul gibi büyük kentlere özel olmadığını ispatladık. Üstelik, bu kalitede daireleri, son derece makul ve erişilebilir fiyatlarla Kocaelililere sunduk. 

Evimiz Kocaeli adres bilgileri: Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele / KOCAELİ 

Evimiz Kocaeli iletişim bilgileri
Telefon: 0262 323 7000
Web: http://www.evimizkocaeli.com/
E-mail: bilgi@evimizkocaeli.com

 

Firma Bilgisi: Pekdemir Inşaat
Proje Bilgisi: Evimiz Kocaeli