Evin 12 taksidi Nurol GYO’dan

Nurol GYO’nun Nurol Park projesinde 4 Mayıs’a kadar devam edecek bir kampanya başladı. Buna göre, 120 aya kadar banka kredisi avantajıyla ilk 12 ay için kredi ödemesi Nurol GYO tarafından karşılanacak

Evin 12 taksidi Nurol GYO’dan

Nurol GYO projesi Nurol Park’ta ev sahibi olmak isteyenler için fırsat kampanyası başlatıldı. Kampanyayla, 120 aya kadar banka kredisi avantajıyla ilk 12 ay için kredi ödemesi Nurol GYO tarafından karşılanacak. Dileyenlere ise peşin ödemede yüzde 15 indirim veya 50 ay “0” faiz avantajları sunuluyor. Kampanya 4 Mayıs’ ta sona erecek. 

Güneşli’de yükselen Nurol Park, 340 milyon dolar yatırım değerine sahip. Projede konutların yanı sıra 24 bin metrekarelik açık hava yaşam vadisinde 70'e yakın kafe ve mağaza, 20 bin metrekare alana sahip ofis ve otel bloğu yer alıyor. Nurol Park'ta 154 rezidans, 84 loft ve 880 tower daire bulunuyor. Nurol Park projesi E5'e 6 kilometre, TEM'e 3 kilometrelik mesafede konumlu.

Nurol Park’ta ‘loft’, ‘rezidans’ ve ‘tower’ olmak üzere üç farklı konseptte ihtiyaca uygun metrekarelerde 1512 konut mevcut. Projede konutların yanı sıra geniş bir peyzaj alanı da yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo