Evinizin havasını değiştirmenin en tasarruflu yolu

Beko New Artcool Mirror Inverter Klima modelleri birbirinden üstün özellikleri ile sıcak yaz aylarında en büyük kurtarıcınız olacak

Evinizin havasını değiştirmenin en tasarruflu yolu

29 Mayıs 2013 / emlakwebtv
A enerji sınıfı klimalara göre %50’ye varan oranda enerji tasarrufu sağlayan Beko New Artcool Mırror Inverter klima modelleri yaz aylarının yüksek sıcaklıklarında da mükemmel soğutma performansı gösteriyor. Konfor, enerji tasarrufu, kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve performans gibi özellikleriyle öne çıkan Beko klimalar ile bu yaz da çok rahat geçecek.

Beko 512410 klima, siyah aynalı şık tasarımıyla dikkat çekiyor
A sınıfından %50 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan, çevreye karşı duyarlı Beko New Artcool Mırror Inverter Klima siyah aynalı şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Uyku modunda 19 dba ses seviyesi ile son derece sessiz çalışan bu ürün 13.500 Btu soğutma kapasitesine ve -15 C derece dış ortam sıcaklıklarında bile ısıtma yapabilme performansına sahip. Sağlıklı nem alma, uyku modu, akıllı çalışma sistemi, otomatik sıcaklık kontrolü, hızlı soğutma ve hızlı ısıtma özelliği bulunan Beko klima, LED gösterge ve LCD uzaktan kumandası ile kullanım kolaylığı sunuyor. Bu model plasma hava temizleme sistemi, otomatik temizleme fonksiyonu ve anti alerjik filtreye de sahip.

Beko 518410 Klimada, 24 saat çoklu programlama özelliği de bulunuyor
A sınıfı klimalara göre %45 oranında enerji tasarrufu sağlayan Beko 518410 New Artcool Mırror Inverter Klima, 19.000 Btu soğutma kapasitesine sahip. Üretiminde kullanılan R-410A gazı sayesinde çevreye karşı oldukça duyarlı olan Beko klimanın siyah aynalı şık bir tasarımı bulunuyor. Düşük ses seviyesi sayesinde son derece sessiz çalışan bu ürün sağlıklı nem alma, uyku modu, akıllı çalışma sistemi, otomatik sıcaklık kontrolü, hızlı soğutma ve hızlı ısıtma özelliklerine sahip. Beko klima, LED gösterge ve LCD uzaktan kumandası ile kullanım kolaylığı sunuyor. -15 C derece dış ortam sıcaklıklarında bile ısıtma yapabilme performansına sahip olan bu model, plasma hava temizleme sistemi, otomatik temizleme fonksiyonu ve anti alerjik filtreye de sahip. Doğal rüzgar etkili homojen hava dağılımı ve 24 saat çoklu programlama özelliği de bulunuyor.

Beko 525410 Klima, deaktive özelliğine sahip
A sınıfı klimalara oranla %40 enerji tasarrufu sağlayan Beko 525410 New Artcool Mırror Inverter Klima 25.500 Btu soğutma kapasitesine sahip. Siyah aynalı şık tasarımıyla dikkat çeken Beko klimada bulunan anti-alerjik filtre, içerisinde bulunan özel enzimler sayesinde alerjik özelliğe sahip havada uçuşan maddelerin protein yapısını bozarak deaktive olmalarını sağlıyor. -15 C derece dış ortam sıcaklıklarında bile ısıtma yapabilme performansına sahip olan ve üretiminde kullanılan R-410A gazı sayesinde çevreye karşı oldukça duyarlı olan Beko klima, LED gösterge, LCD uzaktan kumanda, akıllı çalışma sistemi, doğal rüzgar etkili homojen hava dağılımı, hızlı ısıtma ve hızlı soğutma özellikleri, uyku modu, sağlıklı nem alma fonksiyonu, yıkanabilir antibakteriyel filtre, 24 saat çoklu programlama gibi özeliklere de sahip.