Evinpark Ada & Tepe bayrama özel fırsatlarla giriyor

Evinpark Ada & Tepe projesinde bayrama özel fırsat kampanyası başladı. Yatırımcıya bayrama özel yüzde 10 indirim sunulacak

Evinpark Ada & Tepe bayrama özel fırsatlarla giriyor

İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen Evinpark Ada & Tepe Projesi Ramazan Bayramı'na özel yüzde 10 indirim fırsatı hazırladı. Sefa İNşaat-Koyuncu İnşaat İş Ortaklığı ile hayatairilen Evinpark Ada & Tepe kampanyası 24-27 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak.

Evinpark Ada & Tepe projesinde yüzde 10 indirim
Evinpark Ada & Tepe projesinde Ramazan Bayramı'na özel kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler, bayramın ikinci gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak Evinpark Ada & Tepe satış ofisini ziyaret edebilecekler.

Evinpark Ada & Tepe Projesi
Evinpark Ada & Tepe projesi 10'ar katlı 10 blok şeklinde inşa ediliyor. Bünyesinde toplam 432 adet konut ve 37 adet ticari ünite barındıran projede,2+1'den 4+1'e dublekse kadar değişebilen daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede daire büyüklükleri 85 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiyor. Marmara Denizi'ne kıyısı olan Maltepe'nin E-5 lokasyonunda inşa edilen ve toplu ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken Evinpark Ada & Tepe, çağdaş mimarisi ile de dikkat çekiyor.

Metrekaresi 7 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Sabiha Gökçen Havalimanı, Maltepe İDO Deniz Otobüsü, marina, metro, hızlı tren gibi hava-kara-deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla dikkat çeken Evinpark Ada & Tepe  Projesinde daire fiyatları ise 7 bin TL/metrekareden başlıyor. Projede yüzde 0.88 faiz ve 120 ay vade ile satışlar devam ediyor. 

Haziran 2018'de teslim

Kent merkezinde mahelle konsepti ile inşa edilen projede teslim tarihi ise Haziran 2018 olarak açıklanıyor. 

Firma Bilgisi: Sefa Inşaat - Koyuncu Grup
Proje Bilgisi: evinpark ada