Evinpark Fikirtepe son durum

Evinpark Fikirtepe son durum detaylarını haberlerimizden takip edebilir ya da Evinpark Fikirtepe satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz

Evinpark Fikirtepe son durum

Evinpark Fikirtepe son durum detaylarına değinmeden önce projeye göz atalım. 13 bin metrekare alan üzerinde Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat tarafından hayata geçirilen Evinpark Fikirtepe stüdyodan 4+1’e kadar daire tiplerinden meydana geliyor. 

İnşaat alanı 95 bin metrekare olan Evinpark Fikirtepe satılık daire fiyatlaır ve özelliklerini haberlerimizi takip ederek öğrenebilirsiniz. 

2 blok şeklinde tasarlanan Evinpark Fikirtepe 500 adet daireden meydana geliyor. Evinpark Fikirtepe'de ayrıca ticari birimler de bulunuyor. Evinpark Rezidans Safir ve Evinpark Rezidans Platin projelerinde yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, otopark, AVM, sosyal tesis gibi sosyal olanaklar yer alıyor. Evinpark Fikirtepe satılık dairelerin 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Evinpark Fikirtepe son durum
Evinpark Fikirtepe son durum detaylarını haberlerimizden takip edebilir ya da Evinpark Fikirtepe satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Evinpark Fikirtepe nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat tarafından hayata geçirilen Evinpark Fikirtepe projesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında Mandıra Caddesi üzerinde inşa ediliyor.

Evinpark Fikirtepe iletişim bilgileri
Tel: 0216 445 15 49
Faks: 0216 373 55 65