Evinpark projelerinde Kurban Bayramı'na özel indirim

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat, Maltepe ve Kadıköy Fikirtepe'deki iki projesinde Kurban Bayramı'na özel indirim fırsatları hazırladı.

Evinpark projelerinde Kurban Bayramı'na özel indirim

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat İş Ortaklığı tarafından İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen Evinpark Ada & Tepe ve Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilen Evinpark Kadıköy projelerinde Kurban Bayramı'na özel fırsatlar hazırladı. Bayram süresinde bu projelerden konut satın almak isteyen yatırımcıları Kurban Bayramı'na özel yüzde 10 indirim fırsatları karşılayacak

Evinpark projelerinde indirim fırsatı

Lansman önceki ödeme avantajlarına ek olarak Kurban Bayramı'na özel indirim olanaklarının hazırlandığı Evinpark Ada & Tepe ve Evinpark kadıköy projelerinde yüzde 10 indirim fırsatı içeren kampanya 30 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak. İş ortaklığı tarafından yapılan açıklamada Evinpark Ada & Tepe projesinde satış ofislerinin bayramın ikinci gününden itibaren hizmet vermeye başlayacağı belirtildi. İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen Evinpark Ada & Tepe mahalle konseptini taşıyan 10'ar katlı 10 blok şeklinde inşa edilecek. 

Evinpark Ada & Tepe projesi

Toplamda 432 konut ve 37 ticari üniteden meydana gleen Evinpark Ada & Tepe projesi, büyüklükleri 85 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen dairelerden oluşuyor. Dairelerin büyüklükleri ise 2+1 ile 4+1 arasında farklılık gösteriyor. Proje yeşil alan ve peyzaj çalışmalarıyla da dikkat çekerken, toplamda 18 bin metrekarelik proje alanının 8 bin metrekarelik kısmı ise yeşil alandan oluşuyor. Projenin sosyal donatıları arasında ise çocuk parkı, yürüyüş parkuru, fitness center, açılır-kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler ve amfitiyatro bulunuyor. Projede her daireye ait özel otopark da yer alıyor. 

7 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Metrekare fiyatlarının 7 bin TL'den başladığı Evinpark Ada & Tepe projesinde yüzde 0.88 faiz ve 120 aya varan vade fırsatları da sunuluyor. Hazırlanan kampanya kapsamında yatırımcıya yüzde 10 ek indirim olanağı sunuluyor. 

Evinpark Kadıköy Haziran 2019'da teslim

Kadıköy Fikirkepe'de inşa edilen Evinpark Kadıköy ise 1+1'den 4+1'e kadar farklılaşan daire seçeneklerinden oluşuyor. Projede teslimler ise 2019 yılı Haziran ayında yapılacak. Başlangıç fiyatlarının 8 bin TL/metrekare olarak belirlendiği Evinpark Kadıköy projesinde ise açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam ve buhar odası, kapalı otopark, 24 saat kameralı güvenlik sistemi yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Sefa Inşaat Ve Koyuncu Grup
Proje Bilgisi: evinpark ada