Eviya Web’de de çok farklı

Ege Boyu projesi ile dikkatleri üzerine çeken Eviya Gayrimenkul'ün resmi internet sitesi hizmete açıldı

Eviya Web’de de çok farklı

13 Kasım 2012 / emlakwebtv
Sinpaş GYO iştiraki olarak kurulan ve Ege Boyu projesi ile gayrimenkul sektöründe kısa sürede öne çıkan Eviya Gayrimenkul, resmi internet sitesi www.eviya.com.tr‘yi hayata geçirdi.

Eviya Gayrimenkul, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla web sitesinde; Canlı destek, kısa numara, biz sizi arayalım gibi hizmetler sunuyor. Ege’yi İstanbul’a taşıyan Ege Boyu projesi ile ilgili bilgiler de yine Eviya Gayrimenkul’ün web sitesinde detaylı bir şekilde yer alıyor.

Kolay kullanımının yanı sıra, sade ve şık tasarımı ile dikkat çeken web sitesi, geliştirdiği yenilikçi uygulama ve sosyal ağlarla entegrasyon sağlarken, penetrasyonu her geçen gün yükselen mobil cihazlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Ziyaretçiler bilgi almak için telefon etmek yerine “EVY” yazıp, Eviya kısa numarası 3172’ye mesaj atarak, müşteri temsilcilerinin aynı gün içerisinde kendilerini aramalarını sağlayabiliyorlar. Sitede bulunan canlı destek sistemiyle de ziyaretçiler, online olarak internet üzerinden müşteri temsilcilerine taleplerini iletebiliyorlar. Müşteri memnuniyetini sağlamak için kolay ulaşılabilirlik adına, Eviya Gayrimenkul’ün tüm departmanlarına ait iletişim adresleri de web sitesinde yer alıyor.

İnternet teknolojisinin etkin bir şekilde kullanıldığı eviya.com.tr’de, ulaşım için telefona okutularak yol tarifi almanızı sağlayan bir QR kodu mevcut. Sosyal ağlarla sağlanan entegrasyon ile Ege Boyu ve Eviya’ya ait, Twitter ve Facebook postlarının canlı akışı da site üzerinden izlenebiliyor.