Evler Heyustam.com’a emanet

Türkiye’nin ilk usta hizmeti sunan sitesi Heyustam.com ile bir “tık”la dekoratör kapıya geliyor.

Evler Heyustam.com’a emanet

21 Mart 2014 / Posta Gazetesi

Türkiye’nin ilk usta hizmeti sunan sitesi Heyustam.com ile bir “tık”la dekoratör kapıya geliyor. İhtiyaç duyulan tamir, bakım ve boya- badana işleri için bir “tık”la kapıda olan heyustam.com ekibi şimdi de bir “tık”la evleri dekore ediyor. Hizmet alanını genişleterek; bünyesine dahil ettiği iç mimarları ve uzman ustaları ile evler uzman bakışıyla yeniden dekore ediliyor.

Bugüne kadar yüzlerce evin tamir, bakım ve onarım işlerini gerçekleştiren Heyustam.com, “Aklınızdakini Anlatın, Bilirkişi İç Mimarımız Yaratsın” konsepti ile hizmet veriyor. 

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Heyustam.com, kurumsal bir çatı altında topladığı ustaları ve bünyesine eklediği iç mimarları ile sürekli müşteri memnuniyeti esasıyla hizmet veriyor. Heyustam.com internet sitesinden talep edilen her hizmet uzman çağrı merkezi tarafından takip ediliyor ve her talep için çağrı merkezi sizi arayarak usta ya da iç mimarla görüştürüyor. Her görüşme kayıt altında olmasının yanı sıra ücretsiz gerçekleşiyor. İş takibi, usta ve iç mimarın takibi de çağrı merkezi tarafından kontrol ediliyor.