Evora Denizli 240 ay vadeli konut satışı

Teknik Yapı tarafından Denizli Merkezefendi'de hayata geçirilen Evora Denizli, Emlak Konut GYO'nun ''Güçlü Türkiye için birlik vakti'' kampanyası kapsamında 240 ay vadeli konut satışı fırsatı sunuyor

Evora Denizli 240 ay vadeli konut satışı

Teknik Yapı tarafından Denizli Merkezefendi'de hayata geçirilen Evora Denizli, Emlak Konut GYO'nun ''Güçlü Türkiye için birlik vakti'' kampanyası kapsamında 240 ay vadeli konut satışı fırsatı sunuyor. 

115 bin 291 metrekare alan üzerinde kurulan Evora Denizli projesi, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde, büyüklükleri 84 metrekare ile 201 metrekare arasında değişen toplam bin 500 adet daireden meydana geliyor. 

2019 yılı Mayıs ayında teslim edilmesi beklenen Evora Denizli projesinde konutların yanı sıra özel eğitim kurumu, bir devlet okulu ve ticari üniteler yer alacak. Geniş balkonları ile inşa edilen projede daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Evora Denizli 240 ay vadeli konut satışı

Evora Denizli projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; avm, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Evora Denizli fiyatları 225 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ile 20 yılda yüzde 0,79 faiz, 10 yılda yüzde 0,45 faiz, 5 yılda ise sıfır faiz ile konut sahibi olunabiliyor. Projede fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Evora Denizli