Evora Denizli'de ilk etap satışları başladı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı tarafından Denizli'de hayata geçirilecek Evora Denizli'nin Rezidans etabının satışlarına başlandı

Evora Denizli'de ilk etap satışları başladı

Emlak Konut GYO'nun Denizli'deki ilk projesi Evora Denizli'de satışlar başladı. Teknik Yapı tarafından inşa edilecek projede satışa sunulan Rezidans etabı, 171 daireden uluşuyor.

Evora Denizli'de yüzde 12 ek indirim
Emlak Konut’un başlattığı kampanya kapsamındaki avantajlara sahip dairelerde ayrıca yüzde 12'lik indirim olanağı da hazırlandı. 

Rezidans etabının yaşamı kolaylaştıran hizmetler ve sunduğu sosyal imkanlarla ön planda olacağını ifade eden Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım “daire sahiplerinin konforlu yaşam ve iş hayatını aynı mekanda yaşanabilmesi için, rezidans bölümünde toplantı odalarının yanı sıra house keeping, resepsiyon ve güvenlik hizmetlerinin de verileceği” bilgisini paylaştı.

Evora Denizli'de ilk etap satışları başladı

Durbakayım: "0.70'lik faiz oranlarıyla satışlar sürüyor"
Rezidans dairelerin ‘Tarihi Kampanya’ kapsamındaki avantajlarla satışa sunulduğunu belirten Umut Durbakayım, yüzde 20 peşinat, 10 yıl vade, TÜFE ile sınırlandırılmış ödeme kolaylığı veya aylık yüzde 0.70’de sabitlenen faiz oranıyla görücüye çıktığını açıkladı. Umut Durbakayım bu avantajlara ek olarak peşin alımlarda yüzde 12 indirim yaparak güç birliğinin sembolü olan kampanyaya destek verildiğinin de altını çizdi. Lansman kampanyasının 31 Ağustos’a kadar süreceğini aktaran Umut Durbakayım, ticari birimlerin ise daha sonra satışa çıkacağını ifade etti.

Yaklaşık 1.500 daireden oluşan Evora Denizli projesindeki ticari üniteler ve spor alanlarını bünyesinde barındıran Rezidans bölümünde 117 adet 1+1 ve 54 adet 2+1 tipi rezidans daire yer alıyor. Daire büyüklükleri ise brüt 58,55 ile 111,18 metrekare aralığında değişiyor.

Ayrıca projeye bir asansör mesafesi uzaklıkta bulunan 18 ticari ünite hem projeye hem de bölgeye hizmet verecek. Rezidans bloğunda yer alan, kapalı ve açık yüzme havuzlarına sahip spor salonunda ise proje sakinlerine avantajlı üyelik imkanı sunulacak.

 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Evora Denizli