Evora Denizli'ye taşınıyor

Henüz lanse edilmeyen Teknik Yapı'nın yeni projesi Evora Denizli'nin 2016 yılının ilk çeyreğinde lanse edilmesi bekleniyor

Evora Denizli'ye taşınıyor

Henüz lanse edilmeyen Teknik Yapı'nın yeni projesi, Denizli projesinin 2016 yılının ilk çeğreğinde lanse edilmesi bekleniyor. Teknik Yapı, Evora İstanbul projesini Denizli'ye taşıyor. Teknik Yapı'nın Emlak Konut ile yaptığı arsa satışı karşılığı gelir paylaşım modeli kapsamında hayata geçirilecek olan proje toplam 1500 adet bağımsız birimden meydana geliyor. 

Denizli'de 115 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek olan  Denizli projesi için ön talep toplanmaya başladı. Yeni yılın ilk çeyreğinde lanse edilecek olan proje 600 milyon lira değere sahip olacak. 

Denizli'nin Anadolu'nun sanayi üslerinden biri ve aynı zamanda kültürel ve termal kaynakları ile de önemli bir turizm şehri olduğunu belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, projeyi hem yaşam hem de yatırım amaçlı konseptte sunacaklarını belirtti. 

Projenin yer alacağı arsa ihalesi şöyle gerçekleşmişti; Teknik Yapı 2015 yılı içerisinde yapılan ihalede, arsa için satış toplam geliri olarak 514 milyon 727 bin TL ödemişti. Emlak Konut ise bu rakamın yüzde 18'ini teklif etmişti. 

Denizli projesinde henüz fiyatlar, ödeme seçenekleri, site ve daire özellikleri, teslim tarihi henüz belirlenmedi. Projenin toplam 12 adadan oluşması bekleniyor. Aynı zamanda home ofis ve alışveriş caddesinin de yer alacağı biliniyor. Teknik Yapı Denizli detayları belli olduğu zaman emlakwebtv.com adresinden sizlerle paylaşacağız.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde rezidans dairelerin yer alacağı Denizli projesinde, altısı konut, ikici ticaret, ikisi park ve ikisi eğitim adasından oluşacak toplam 12 ada yer alacak. Projede daireler, geniş balkon ve büyük oturum alanlarına sahip olacak şekilde tasarlanacak. Teknik Yapı Denizli ön talep toplanmaya devam ediyor. 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı