Evora İstanbul A Parsel teslim tarihi

Evora İstanbul A Parsel teslim tarihi detaylarını haberimizden bulabilirsiniz

Evora İstanbul A Parsel teslim tarihi

Evora İstanbul Tuzla'da Teknik Yapı tarafından inşa ediliyor. Toplam 44 bloktan meydana gelen Evora İstanbul A Parsel teslim tarihlerine ve özelliklerine bakalım. Evora İstanbul toplamda 4 bin 969 adet konuttan meydana geliyor. Stüdyo daireden 3+1 daireye kadar konut seçenekleri bulunan Evora İstanbul A Parsel'de ise toplam 1.509 adet daire bulunuyor. Evora İstanbul A Parsel dairelerin teslim ve randevu yüzdesi olarak Teknik Yapı yüzde 96.04 oranını veriyor.

Evora İstanbul A Parsel teslim tarihi
Evora İstanbul A Parsel teslim tarihi olarak 23 Temmuz 2014 tarihi veriliyor. Teslimlerin başladığı Evora İstanbul A Parsel satılık dairelerin teslimleri Aralık sonuna kadar devam ediyor.

Evora İstanbul projesi özellikleri
Tuzla Evora İstanbul projesi satılık daire sahiplerine yüzme havuzu, oyun parkları, futbol sahası, basketbol alanları, voleybol sahası, otopark, çocuk oyun alanları gibi imkanlar sunuyor. Bunların dışında Evora İstanbul'da kreş, alışveriş alanları, PTT, banka, SPA ve market yer alıyor.

Evora İstanbul A Parsel satılık daire fiyatları
2+1 daireler 363 bin TL'den,
3+1 daireler 331 bin 400 TL'den,

Evora İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Evora İstanbul Tuzla'da konumlandırılıyor.

Evora İstanbul adres bilgileri: Aydıntepe Mah. Edebali Cad. No:67 Tuzla - İstanbul TR 34903

Evora İstanbul nasıl gidilir?
İsterseniz karayoluyla, isterseniz demiryoluyla, isterseniz deniz yoluyla kolayca ulaşabileceğiniz Tuzla'ya toplu taşıma araçlarıyla, trenle, vapurla ve hatta Tuzla yakınlarındaki Sabiha Gökçen Havaalanı'na kadar uçakla dahi gelebilirsiniz.

Evora İstanbul iletişim bilgileri
Satış Çağrı Merkezi 444 10 08
Tel: 0216 392 41 00

Proje Bilgisi: Evora Istanbul