Evora İstanbul

Emlak Konut güvencesi ile Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Evora İstanbul Tuzla’da 300 dönüm arazi üzerinde inşa ediliyor

Evora İstanbul

Evora İstanbul stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 4 bin 969 adet dairenin yer aldığı Evora İstanbul Tuzla’da Emlak Konut güvencesi ile Teknik Yapı tarafından inşa ediliyor. Evora İstanbul 300 dönüm arazi üzerinde 44 blok şeklinde hayata geçiriliyor.

Evora İstanbul satılık daire büyüklükleri 41 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen Evora İstanbul kira getirisinin yüksek olduğu biliniyor. Evora İstanbul özellikleri arasında ise yüzme havuzu, oyun parkları, futbol sahası, basketbol alanları, voleybol sahası, otopark, çocuk oyun alanları gibi imkanlar sunuyor. Bunların dışında Evora İstanbul'da kreş, alışveriş alanları, PTT, banka, SPA ve market yer alıyor.

Evora İstanbul fiyatları 166 bin 600 TL’den başlıyor. Evora İstanbul’da en yüksek fiyat 597 bin 900 TL. Evora İstanbul ödemelerinde ise konut sahibi olmak isteyenlere özel seçenekler sunuyor. Evora İstanbul satış ofisi Evora İstanbul kampanyalarının detaylarını veriyor.

Evora İstanbul

Evora İstanbul nerede?
Emlak Konut güvencesi ile Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Evora İstanbul Tuzla’da 300 dönüm arazi üzerinde inşa ediliyor.

Evora İstanbul iletişim bilgileri
Satış Çağrı Merkezi 444 10 08
Tel: 0216 392 41 00

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Evora Istanbul