Evra Life’ta hafriyat başladı

Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si Oto World Asya, Statü Park ve Doruk Park gibi Pendik- Kurtköy bölgesinin gelişimine katkıda bulunan projelere imza atan Evra Group yeni bir sitenin inşaatına başladı.

Evra Life’ta hafriyat başladı

10 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si Oto World Asya, Statü Park ve Doruk Park gibi Pendik- Kurtköy bölgesinin gelişimine katkıda bulunan projelere imza atan Evra Group yeni bir sitenin inşaatına başladı. Yine Kurtköy’de yer alan ve 157 daire ile 13 dükkandan oluşan Evra Life projesinin temelleri Mart ayı içinde Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan ŞAHİN’in katılımıyla atıldı. Bölgenin kentsel dönüşüm çalışmalarına hız kazandıran projenin metrekare birim fiyatları 2 bin 500 - 3 bin 500 TL olarak belirlendi.

Kurtköy Reyhan Caddesi’nde hafriyat çalışmalarının başladığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Teslim tarihi Mart 2016 olarak belirlenen ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ile dikkat çeken Evra Life 10 bin metrekare alanda 3 blok olarak konumlanıyor. Projede açılır-kapanır yüzme havuzu, fitness center, sauna, spor salonu, basketbol ve voleybol alanları ile yürüyüş alanları gibi sosyal alanlar yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Evra Life