Evre Gedizler

Gedizler Yapı güvencesiyle hayata geçirilen ve B Design tarafından tasarlanan Evre Gedizler projesi Sancaktepe'de yer alıyor. Evre Gedizler projesi özellikleri, fiyat listesi, adresi, örnek dairesi ve site özelliklerini bu yazımızda bulabilirsiniz!

Evre Gedizler


Gedizler Yapı tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Evre Gedizler projesi, 55 bin metrekare arazi üzerinde yer alıyor. Yüzde 90'lık kısmı yeşil alanlara ayrılan proje arazinin yüzde 10'luk kısmına inşa edildi. 

Evre Gedizler projesinde 15 Mayıs - 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli GYODER-KONUTDER-İNDER'in ortak gerçekleştirdiği kampanya dahilinde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Aynı zamanda yüzde 5 peşinat ile 0,98 faiz oranlı konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor. 

Özel mimarisi ile öne çıkan proje 

Özel mimarisi ile öne çıkan Evre Gedizler projesinde konutlar 4 cephesi açık ve güneş ışığını alacak şekilde tasarlandı. 1+1'den 4+1'e kadar konut seçeneklerinin yer aldığı projede 2+1 daireler 107 metrekare ile 120 metrekare arasında, 3+1 daireler 141 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Dairelerin hemen teslim ve oturuma hazır durumda olduğu Evre Gedizler projesi B Design tarafından tasarlandı. 

Evre Gedizler fiyatları 

Yaşamın başladığı Evre Gedizler kiralık fiyatları stüdyo dairelerde 550 TL ila 600 TL'den, 1+1 dairelerde ise 800 TL ila 850 TL'den başlıyor. Evre Gedizler satılık daire fiyatları ise dairenin büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor.

Gedizler Evre site özellikleri

Gedizler Evre özellikleri arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, futbol sahası, güneşlenme terası, kafe, kapalı otopark, sauna, tenis kortu, voleybol sahası ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Evre Gedizler projesi konumu 

Ev're Sancaktepe de önemli finans ve eğitim merkezlerine yakın konumdadır. Yeni hastane kompleksinin hemen yanındadır. Sancaktepe - Üsküdar metrosuyla Üsküdar' a 24 dakikada ulaşılabilecek. Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy metro hattına ve İETT duraklarına yürüme mesafesindedir. Ev're' nin yanında önemli eğitim kurumları da bulunmaktadır.

Evre Gedizler nerede, nasıl gidilir? 

Kartal Pendik Maltepe Kadıköy vb. Anadolu yakası sahil tarafından gelenler için; 
Kartal E-5 den Tem bağlantı yoluna girin. Gişelere gelmeden hemen önce Sancaktepe Şile çıkışından çıkıp yolu takip edin. Işıkları geçin. Shell benzinliğinin olduğu kavşaktan Sancaktepe tabelalarını takip edin. Alt geçitten geçin ve yine Sancaktepe istikametine düz devam edin. Belediye ve Şile tabelalarını takip edin ve alt geçitten geçin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 3. çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda göreceksiniz.

Avrupa yakasından, Ümraniye gibi köprü yolları üstünden gelenler için; 
Şile otoyoluna girin, Çekmeköy’ü ve Madenleri geçin. Sancaktepe sapağından girin. Sancaktepe merkeze geldikten sonra Samandıra - Sultanbeyli tabelalarını takip edin. Askeri alan sağınızda kalacak şekilde düz devam edin. Askeri alan bitimindeki ışıklardan düz devam edin 50m sonra (Abdurrahman Gazi Türbesi Tabelasından) ilk sola dönün. Sokağın sonunda sola devam edin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 2. Çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda göreceksiniz.

Ankara tarafından veya TEM paralı otoyolundan gelenler için; 
Kartal çıkışından çıkın. Gişeleri geçtikten sonra hemen Samandıra- Sultanbeyli çıkışından çıkın ve yolu takip edin. Işıkları geçin. Shell benzinliğinin olduğu kavşaktan Sancaktepe tabelalarını takip edin. Alt geçitten geçin ve yine Sancaktepe istikametine düz devam edin. Belediye ve Şile tabelalarını takip edin ve alt geçitten geçin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 3. Çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda göreceksiniz.

Evre Gedizler örnek daire görselleri 

 

Evre Gedizler

 

 

Evre Gedizler

 

 

Evre Gedizler

 

Evre Gedizler Sancaktepe iletişim bilgileri 

Telefon: 0216 311 88 00

Evre Gedizler Adres: Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No:46 Sancaktepe - İstanbul

Web Adresi: www.ev-re.com

Email: info@gedizleryapi.com.tr

 

Firma Bilgisi: Gedizler Yapı
Proje Bilgisi: Evre Gedizler