Evrenpark Fenerbahçe Evleri

Evrenpark Fenerbahçe Evleri Kalamış sahiline yürüme mesafesinde, Aydoğan İnşaat tarafından inşa ediliyor

Evrenpark Fenerbahçe Evleri

Evrenpark Fenerbahçe 3+1 dairelerden meydana geliyor. Toplam olarak 16 adet dairenin yer aldığı Evrenpark Fenerbahçe’de daire büyüklükleri 130 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor.

Mart 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanan Evrenpark Fenerbahçe Aydoğan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Evrenpark Fenerbahçe 1.000 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.  3+1 ve 3+2 dubleks dairelerin de bulunduğu Evrenpark Fenerbahçe 2 bin 750 metrekare inşaat alanına sahip.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen Evrenpark Fenerbahçe Kalamış sahiline yürüme mesafesinde yer alıyor. Evrenpark Fenerbahçe projesinde konut sahiplerine otopark, güvenlik gibi hizmetler sunuluyor.

Evrenpark Fenerbahçe Evleri ankastre beyaz eşyalar ile teslim edilecek olup, projenin zemin etüdü yapılmış durumda. Merkezi ısıtma sisteminin yer aldığı Evrenpark Fenerbahçe’de ısı pay ölçer de kullanılabiliyor.

Evrenpark Fenerbahçe nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında, Aydoğan İnşaat tarafından 1.000 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Evrenpark Fenerbahçe Kalamış sahiline yürüme mesafesinde konumlandırılıyor.

Evrenpark Fenerbahçe adres bilgileri: Fenerbahçe Mah. Dr. Faruk Ayanoğlu Cad. Kadıköy/İstanbul

Evrenpark Fenerbahçe iletişim bilgileri
0 216 405 12 91

Firma Bilgisi: Aydoğan Inşaat
Proje Bilgisi: Evrenpark Fenerbahçe