Evrenpark Fenerbahçe metrekaresi 6 bin dolar

Aydoğan İnşaat'ın, 2 yeni projesinden biri olan Evrenpark Fenerbahçe'de metrekare satış fiyatı 6 bin dolardan başlıyor

Evrenpark Fenerbahçe metrekaresi 6 bin dolar

Moda, Erenköy, Caddebostan, Göztepe gibi lokasyonlarda önemli konut projelerine imza atan Aydoğan İnşaat, Bağdat Caddesi’nin en prestijli kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Caddepark Erenköy’de inşaatın kabasını tamamladı. Aydoğan İnşaat, 2 yeni projesinden biri olan Evrenpark Fenerbahçe projesine de başladı. 

Butik projelerle insanların o özlemini duyduğu mahalle hayatını yeniden canlandıran Aydoğan İnşaat’ın Evrenpark Fenerbahçe projesinde 2 tanesi dubleks daire olmak üzere toplam 16 daire bulunuyor. Dairelerin brüt metrekareleri 130 ila 175 metrekare arasında değişen Evrenpark Fenerbahçe’de, normal daireler 3+1, dubleksler ise 3+2 olarak tasarlandı.

Evrenpark Fenerbahçe fiyatı;
Evrenpark Fenerbahçe projesinin metrekare satış fiyatı 6.000 dolardan başlıyor.

Evrenpark Fenerbahçe 

EvrenparkFenerbahçe nerede?
Bağdat Caddesi’nin hareketli sosyal yaşamının yanı başında, Kalamış sahiline yürüme mesafesinde bulunan ve 2750 metrekarelik bir inşaat alanı üzerine yükselen EvrenparkFenerbahçe, Aydoğan İnşaat’ın yıl içerisinde hayata geçirdiği 2. kentsel dönüşüm projesi.

Aydoğan İnşaat
1987 yılında Muhammed Aydoğan tarafından İstanbul’da kurulan Aydoğan İnşaat, inşaat sektöründe güvenle yükselen bir şirket olarak İstanbul ve Zonguldak’ta birçok gayrimenkul projesine imza atıyor. Kurulduğu günden bu yana Erenköy, Caddebostan, Moda, Ataşehir ve Maltepe gibi Anadolu yakasının önemli lokasyonlarında butik ve A plus işlere imza atan Aydoğan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını ise İrfan Aydoğan üstlenmektedir. Panorama Park Moda projesiyle İstanbul Kadıköy Moda’nın site özeliği taşıyan ilk ve tek projesine imza atan Aydoğan İnşaat, aynı zamanda plaza ve iş merkezi inşaatları da bulunmaktadır.
Aydoğan İnşaat, yaptığı projeler kadar titiz inşaat çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Moda, Erenköy, Caddebostan, Göztepe gibi lokasyonlarda önemli konut projelerine imza atan Aydoğan İnşaat, yılbaşı itibariyle Aydoğanpark Tuzla ve Caddepark Erenköy projelerine başladı. Caddepark Erenköy’de ise inşaatın kabasını tamamladı.