Evrenpark Fenerbahçe Teslimleri 2016'da!

Aydoğan İnşaat imzası ile İstanbul Kadıköy'de yükselen Evrenpark Fenerbahçe teslimleri 2016'da yapılacak

Evrenpark Fenerbahçe Teslimleri 2016'da!

Aydoğan İnşaat imzası ile İstanbul Kadıköy'de yükselen Evrenpark Fenerbahçe teslimleri 2016'da yapılacak. 1000 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 16 adet daireden meydana geliyor. 3+1 dairelerden oluşacak Evrenpark Fenerbahçe satılık daire büyüklükleri 130 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor. 

Evrenpark projesinde kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ile teslim ediliyor. Evrenpark Fenerbahçe projesinin dairelerinde aynı zamanda ısı pay ölçer, merkezi ısıtma, balkon ve split klima bulunuyor. 

Evrenpark Fenerbahçe fiyatları metrekare birim fiyatı üzerinde hesaplanıyor. Projede metrekare birim fiyatının 6 bin dolar olması bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Aydoğan İnşaat tarafından hayata geçirilen Evrenpark Fenerbahçe projesi 7 kattan meydana geliyor. Projede daireler 3+1 ve 3+2 dubleks şeklinde. Kentsel Dönüşüm Projeleri kapsamında hayata geçirilen Evrenpark, Kalamış sahiline yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje Fenerbahçe Orduevi'ne komşu konumda bulunuyor. 

Evrenpark Fenerbahçe adres bilgisi : Fenerbahçe mahallesi Dr. Faruk Ayanoğlu Caddesi Kadıköy - İstanbul 

Evrenpark Fenerbahçe iletişim bilgileri : 
Telefon numarası : 0216 405 12 91 
Web adresi : www.aydoğaninsaat.com
E-posta adresi : info@aydoganinsaat.com

Firma Bilgisi: Aydoğan Inşaat
Proje Bilgisi: Evrenpark Fenerbahçe