Evvel İstanbul fiyatlar

Başakşehir'de 700 milyon yatırımla geliştirilen EVvel İstanbul, İstanbul'un sağlam zemine sahip önemli uydu kentlerinden biri olan Kayabaşı'nda yükselecek olan 678 konutluk proje olacak. Evvel İstanbul fiyatlarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Evvel İstanbul fiyatlar

Başakşehir'de 700 milyon yatırımla geliştirilen Evvel İstanbul, İstanbul'un sağlam zemine sahip önemli uydu kentlerinden biri olan Kayabaşı'nda yükselecek olan 678 konutluk proje olacak. Evvel İstanbul'da yer alan 678 konutun satışlarının bu yılsonuna kadar tamamlanması hedefleniyor. Üçüncü Köprü'den Üçüncü Havalimanı'na, Kanal İstanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne kadar devasa projelerin yer alacağı Yeni İstanbul'un merkezi Başakşehir'de yükselecek 'EVvel İstanbul' projesi, şimdiden Başakşehir'in iddialı projeleri arasına girdi.

Evvel İstanbul Evleri fiyatları
Evvel İstanbul Evleri fiyatları 311 bin TL'den başlıyor. Buna göre Evvel İstanbul Evleri fiyat listesi şöyle:
2+1 daireler 311 bin TL ile 360 bin 900 TL arasında,
3+1 daireler 460 bin 100 TL ile 560 bin 500 TL arasında,
4+1 daireler 970 bin 800 TL ile 777 bin 100 TL arasında,
5+1 daireler 960 bin TL ile 1 milyon 10 bin TL arasında.

Evvel İstanbul Evleri ödeme planı
Evvel İstanbul Evleri ödeme planı kapsamında da uygun seçenekler bulunuyor. Evvel İstanbul'da yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor. Banka ve peşin ödemelerde yüzde 9 oranında iskonto uygulanıyor. Ayrıca firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Yeni İstanbul'un merkezi Başakşehir, Türkiye'nin büyük şehir parkına da komşu olacak. EVvel İstanbul'a 700 metre mesafede yer alan devasa park, renkli bir sosyalleşme alanı sunarken, parkta çeşitli rekreasyon alanları yer alacak. EVvel İstanbul, Türkiye'nin en büyük sağlık kompleksi Sağlık Kent'e de 1 km mesafede yer alıyor.

"Evvel İstanbul fiyatlar" Başlıklı Haberin Galerisi

Evvel İstanbul fiyatlar

Evvel İstanbul fiyatlar

Evvel İstanbul fiyatlar

Evvel İstanbul fiyatlar

Proje Bilgisi: Evvel Istanbul