Evvel İstanbul örnek daire görüntüleri

Evvel İstanbul örnek daire görüntüleri ile ilgili tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz

Evvel İstanbul örnek daire görüntüleri

Evvel İstanbul örnek daire görüntülerine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Evvel İstanbul projesi 4 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. İntaya, İntes ve EYG İnşaat tarafından inşa edilen Evvel İstanbul 678 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konut tiplerinin bulunduğu Evvel İstanbul satılık daire büyüklükleri şöyle: 2+1'ler 63-88 metrekare, 3+1'ler 141-163 metrekare, 4+1'ler 187-205 metrekare, 5+1'ler ise 222-223 metrekare. Evvel İstanbul teslim tarihi olarak Aralık 2016 yılı veriliyor.

Evvel İstanbul örnek daireleri
Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla Başakşehir'de geliştirilen EVvel İstanbul'un merakla beklenen örnek daireleri için geri sayım başladı. Projenin, EYG Grubu'nun markalı konutlara mimari tasarım, dekorasyon ve uygulama alanında hizmet veren iştiraki Dekor's tarafından tasarlanan 2+1 ve 3+1 örnek daireleri, Mart ayında ziyaretçilere açılmaya hazırlanıyor.

İki mahallede 678 konut ve 10 ticari üniteden oluşan EVvel İstanbul'un büyük balkonları, terasları ve yüksek tavanlarıyla ferah ve rahat kullanım alanları sunan bu daireleri büyüklükleri, fonksiyonellikleri ve tasarımlarıyla yeni evli çiftler kadar çocuklu aileler için de önemli bir avantaj sağlıyor. Evvel zamanın değerlerine özlem duyan, ama bugünün imkanlarından vazgeçmeyenlere hitap eden proje, 40 bin metrekare arsa alanına sahip bulunuyor.

Evvel İstanbul fiyat listesi
1+1'den 5+1'e dairelerin büyüklüğünün 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değiştiği projede başlangıç fiyatları ise 230 bin TL'den başlıyor. Projede lansman fiyat avantajları ise halen devam ediyor.

Evvel İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Evvel İstanbul Kayabaşı bölgesinde yükseliyor.

Evvel İstanbul adres bilgileri: Kayabaşı 3. Etap Başakşehir/İstanbul

Evvel İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 0850 207 0 777
Web: http://www.evvelistanbul.com/
E-mail: info@intaya.com.tr

 

"Evvel İstanbul örnek daire görüntüleri" Başlıklı Haberin Galerisi

Evvel İstanbul örnek daire görüntüleri

Evvel İstanbul örnek daire görüntüleri

Evvel İstanbul örnek daire görüntüleri

Evvel İstanbul örnek daire görüntüleri

Proje Bilgisi: Evvel Istanbul