Evvel İstanbul son durum

Evvel İstanbul son durum detaylarını haberlerimizden takip edebilir, Evvel İstanbul satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz

Evvel İstanbul son durum

Evvel İstanbul son durum detaylarını paylaşmadan önce proje özelliklerinden bahsedelim. . İntaya, İntes ve EYG Yapı tarafından 40 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Evvel İstanbul’un 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

678 adet daireden meydana gelen Evvel İstanbul satılık daire sahiplerine yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, sauna, sinema, voleybol sahası, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası gibi hizmetler sunuyor.

Evvel İstanbul daire büyüklükleri 62 metrekareden başlıyor. 10 ticari ünitenin de yer aldığı Evvel İstanbul’da ‘‘Koru Kahve” ve ‘‘Koru Çeşme” isimli iki mahalle bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana  gelen Evvel İstanbul 11 ile 29 katlı 8 blok şeklinde tasarlanıyor.

Evvel İstanbul son durum
Evvel İstanbul son durum detaylarını haberlerimizden takip edebilir, Evvel İstanbul satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Evvel İstanbul’da bu kapsamda Babablar Günü için bir kampanya başladı. Evvel İstanbul'da 12 – 22 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü’ne özel tüm babaları yüzde 12 indirim fırsatı bekliyor. 

Evvel İstanbul evleri nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Evvel İstanbul Başakşehir Kayabaşı bölgesinde yükseliyor.

Evvel İstanbul adres bilgileri: Kayabaşı 3. Etap Başakşehir/İstanbul

Evvel İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 0850 207 0 777
Web: http://www.evvelistanbul.com/
E-mail: info@intaya.com.tr

"Evvel İstanbul son durum" Başlıklı Haberin Galerisi

Evvel İstanbul son durum

Evvel İstanbul son durum

Evvel İstanbul son durum

Evvel İstanbul son durum

Proje Bilgisi: Evvel Istanbul