Evvel İstanbul'dan "Anneler Günü'ne" özel kampanya

Başakşehir'de hayata geçirilen EVvel İstanbul Projesi'nde Anneler Günü'ne özel yüzde 12 indirim kampanyası uygulanıyor

Evvel İstanbul'dan

Başakşehir’de, Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla hayata geçirilen EVvel İstanbul,  9 – 10 Mayıs tarihlerinde Anneler Günü’ne özel 12 indirim fırsatı uygulanıyor. 

EVvel İstanbul'da Anneler Günü kampanyası
3. Köprüden, 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol projesine kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin merkezinde hayata geçirilen EVvel İstanbul, mahalle kültürünü ön plana çıkarıyor. 40 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede toplam 678 konut yer alıyor.

Evvelce Nasılsa EVvel İstanbul’da Fazlasıyla
Mahalle konseptiyle özlenen değerleri yeniden canlandıran EVvel İstanbul, geniş yeşil alanları, sokakları, meydanları ve mimari konseptiyle dikkat çekiyor.  ‘‘Koru Kahve’’ ve ‘‘Koru Çeşme’’ isimli iki mahalleden oluşan Evvel İstanbul’da kermes, etkinlik ve panayırların organize edileceği ‘‘Bizim Sokak’’, açık hava sineması ve çardak gibi geçmişin tatlı anılarını barındıran mekanlar yer alıyor

Anneler Çocuklarını Balkondan İzleyebilecekler
 EVvel İstanbul projesi ebeveynlerin çocuklarını oyun oynarken balkondan görecekleri şekilde tasarlandı. Projede 1+1’den, 5+1’e kadar ve büyüklüğü 62 metrekareden 223 metrekareye kadar farklı tipte daire bulunuyor.  

Konsept Daireler Ziyarete Hazır
Evvel İstanbul’un özenle hazırlanan konsept daireleri de tasarımları ile dikkat çekiyor. Büyük balkonları, terasları ve yüksek tavanlarıyla ferah ve rahat yaşam alanları sunan konsept daireleri ziyaretçilerini bekliyor. 

"Evvel İstanbul'dan "Anneler Günü'ne" özel kampanya" Başlıklı Haberin Galerisi

Evvel İstanbul'dan

Evvel İstanbul'dan

Evvel İstanbul'dan

Evvel İstanbul'dan

Proje Bilgisi: Evvel Istanbul