EVvel İstanbul'dan "Babalar Günü"ne özel kampanya

Başakşehir'de hayata geçirilen EVvel İstanbul Projesi Babalar Günü'ne özel yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya 12-22 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak

EVvel İstanbul'dan

Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla hayata geçirilen EVvel İstanbul Projesinde, Babalar Günü'ne özel bir kampanya uygulanıyor. 12-22 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında yüzde 12'lik indirim fırsatı sunulacak

EVvel İstanbul'da Babalar Günü Kampanyası
Başakşehir'de hayata geçirilen EVvel İstanbul Projesi, 678 konuttan oluşuyor. Mahalle kültürünü ön plana çıkaran proje 3. Köprüden, 3. Havaalanına, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol projesi gibi dev projelere ev sahipliği yapan bölgede inşa ediliyor. Üçüncü köprü bağlantı yolunun çok yakınından geçeceği Evvel İstanbul, metro durağına sadece 250 metre uzaklıkta yer alıyor.

Bizim Sokak’ta Kermes Zamanı
İki mahalleden oluşan EVvel İstanbul’da bu iki mahalleyi birbirinden ‘Bizim Sokak’ ayırıyor. Projede yaşayanların adeta buluşma yeri olan Bizim Sokak, aynı zamanda kermes, etkinlik veya panayırların yapılabileceği, el emeği göz nuru ürünlerin sergilenebileceği bir alan olma özelliğini taşıyor.

Koru Kahve Mahallesi’nde Açık Hava Sineması
Bizim Sokak’ın iki mahalleye ayırdığı EVvel İstanbul projesinin sakinleri, Koru Kahve Mahallesi’ndeki mahalle kahvesinde buluşabilecekleri gibi bu mahallede bulunan fitness center, kapalı havuz, seyir kafe, tribünlü çok amaçlı spor sahası ve gezinti alanlarında vakit geçirip, açık hava sinemasında yazın keyfini sürebilecekler. 

Koru Çeşme Mahallesi’nde Çardak Keyfi 
Projedeki ikinci mahalle olan Koru Çeşmesi Mahallesi de farklı sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Evvel İstanbul sakinleri tıpkı evvelki gibi mahalle çeşmesinden su içebilecek,  çardakta dostlarla sohbetin tadını çıkarabilecekler.

Konsept Daireler Ziyarete Hazır
EVvel İstanbul’un özenle hazırlanan 2+1, 3+1 ve 4+1 konsept daireleri de tasarımları ile dikkat çekiyor. Aydınlık ve şık tasarımıyla olduğu kadar fonksiyonelliği ve hayatı kolaylaştıran çözümleriyle dikkat çeken konsept daireler ziyaretçilerini bekliyor. 

"EVvel İstanbul'dan "Babalar Günü"ne özel kampanya" Başlıklı Haberin Galerisi

EVvel İstanbul'dan

EVvel İstanbul'dan

EVvel İstanbul'dan

EVvel İstanbul'dan

Proje Bilgisi: Evvel Istanbul