EVvel İstanbul'dan "işçiye" yatırım

Emlak KOnut GYO ile İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşım ortaklığı ile hayata geçirilen EVvel İstanbul Projesinde, çalışan işçiler için 3 katlı özel şantiye kuruldu

EVvel İstanbul'dan

EVvel İstanbul Projesi, inşaat çalışmalarını yürüten işçiler için özel yatırım yapıldı. Emlak Konut ile İntes, EYG ve İntaya,  arasında hasılat paylaşım ortaklığı ile Başakşehir'de hayata geçirilen projede işçiler için 3 katlı şantiye kuruldu.

EVvel İstanbul'da 1500 kişilik şantiye
Bin 500 kişinin konaklama, yemek ve diğer ihtiyaçlarının karşılanabilmesine imkan verecek şekilde tasarlanan şantiye, yaklaşık 3000 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edildi. Yapımına 2014 yılında başlanan EVvel İstanbul Projesinde endüstriye konvansiyel kalıp sistemi kullanılıyor.

EVvel İstanbul Projesi
EVvel İstanbul Projesi toplam 40 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Toplam 678 konut ve 10 ticari ünitenin yer aldığı projede mahalle kültürünün ön plana çıktığı bir konsept uygulanıyor. ‘‘Koru Kahve” ve ‘‘Koru Çeşme” isimli iki mahalleden oluşan Evvel İstanbul’da çok sayıda geleneksel etkinliğe yer veriliyor. Bizim Sokak kermes, etkinlik ve panayır gibi etkinlikler için ayrılırken, ‘‘Bizim Sokak” açık hava sineması ve çardak gibi temalar üzerinde yükselecek

Evvel İstanbul 3. Köprüden, 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol projesine kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin merkezinde hayata geçiriliyor. 

"EVvel İstanbul'dan "işçiye" yatırım" Başlıklı Haberin Galerisi

EVvel İstanbul'dan

EVvel İstanbul'dan

EVvel İstanbul'dan

EVvel İstanbul'dan

Proje Bilgisi: Evvel Istanbul