Evviva Gümüş City son durum

Evviva Gümüş City son durum detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz

Evviva Gümüş City son durum

Evviva Gümüş City son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim Evviva Gümüş City 240 konuttan meydana geliyor. Evviva Gümüş City Bulut İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Evviva Gümüş City projesinde yer alan daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Evviva Gümüş City satılık daire büyüklükleri ise 65 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor.

Evviva Gümüş City özellikleri arasında fitness center, spor alanları, çocuk parkı, sauna, kapalı otopark ve güneşlenme terası bulunuyor.

Evviva Gümüş City son durum
Evviva Gümüş City son durum detaylarına haberlerimizden takip edebilirsiniz. Evviva Gümüş City son durum bilgilerini bunun dışında projenin satış ofisinden de öğrenebilirsiniz.

Evviva Gümüş City nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Evviva Gümüş City Esenyurt'ta Bulut İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. TEM otoyolu ve E5 karayoluna yakın konumda bulunan Evviva Gümüş City projesi otoparklı, havalandırmalı ve aydınlatmalı, kapalı bir otoparka sahip olup, kapalı otoparklardan kat hollerine rahat bir ulaşım sağlanıyor.

Evviva Gümüş City adres bilgileri: Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No: 61 Esenyurt/İstanbul

Evviva Gümüş City iletişim bilgileri
info@bulutinsaatyapi.com
www.evvivagumuscity.com
444 2 561

Proje Bilgisi: Evviva Gümüş City