Eximbank yeni satışa hazırlanıyor

Eximbank'ın Ankara'daki yirmiye yakın taşınmazı, 15 Ekim'de satışa çıkarılacak

Eximbank yeni satışa hazırlanıyor

Türk Eximbank'ın Ankara-Batıkent ve Çankaya'da bulunan 19 taşınmazı satışa çıkarılacak. 15 Ekim'de gerçekleştirilecek olan olan müzayede Eskidji tarafından gerçekleştirilecek. 

Eximbank taşınmazları satışa sunulacak
Türk Eximbank'ın başkent Ankara'daki 20'ye yakın taşınmazi Eskidji Müzayedecilik tarafından gerçekleştirilecek bir organizasyonla, 15 Ekim'de satışa sunulacak. Satışla ilgili bir açıklama yapan Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, Eximbank'a ait "çeşitli" özelliklere sahip taşınmazların satışının yapılacağını belirtti.

Eximbank yeni satışa hazırlanıyor

Eximbank müzayedesi ne zaman?
Ünal müzayedenin 15 Ekim  Salı günü ve saat 14.00'da gerçekleştirileceğini belirtti.

Eximbank'ın hangi taşınmazları satılacak?
Eskidji Müzayedecilik tarafından gerçekleştirilecek müzayedede Türk Eximbank'ın Cemal Gürsel Caddesi Üzerinde yer alan 12 adet daire ve Batıkent'te yer alan 7 dairesi satışa çıkarılacak. 

Eximbank taşınmazlarının fiyatları
Türk Eximbank'ın Batıkent'e bulunan daireleri 131 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Çankaya Cemal Gürsel Caddesi üzerindeki 12 adet dairenin başlangıç fiyatları ise 179 bin TL olacak. 

Daha önce Türk Eximbank'a ait 33 taşınmazın Eskidji Müzayedecilik aracılığıyla gerçekleştirilen satışından 3.9 milyon TL hasılat elde edilmişti.